Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wiarygodny partner / Multum korzyści

Chcesz zapewnić mobilność w firmie przy wykorzystaniu nowoczesnej i dobrze postrzeganej floty samochodów oraz zachowaniu atrakcyjnego poziomu kosztów? Dzięki usłudze Full Service Leasing, oferowanej przez Volkswagen Financial Services, jest to możliwe!

Miłosz Kubicki

Jeśli mielibyśmy wskazać najbardziej uniwersalną i nowoczesną markę samochodów, która doskonale sprawdzi się w firmie, to jest to z pewnością Volkswagen.  Marka prezentuje się jeszcze bardziej atrakcyjnie jeśli postanowisz skorzystać z nowoczesnej i coraz popularniejszej usługi Full Service Leasing (FSL), zwanej też wynajmem długoterminowym. Wystarczy jedna decyzja, wybranie najbardziej odpowiadającej Twoim potrzebom oferty wynajmu, a komfort Twojej pracy natychmiast odczuwalnie wzrośnie.

 

Powierz Twoją flotę profesjonalistom!

Full Service Leasing w perfekcyjny sposób łączy korzyści płynące  z leasingu z wysoką wartością końcową z zaletami usługi wynajmu polegającej na kompleksowej obsłudze floty. Wybierając usługę Full Service Leasing  otrzymujesz możliwość outsourcingu zarządzania służbowymi samochodami oraz atrakcyjne finansowanie z niską, niezmienną w okresie trwania kontraktu ratą finansową i możliwością wyboru stałej stopy procentowej, na okres od dwóch do pięciu lat. I to bez opłaty wstępnej, co oznacza, że firma nie musi angażować znaczących funduszy aby móc korzystać z floty nowoczesnych samochodów Volkswagen. Stała rata oznacza dla Twojej firmy gwarancję przewidywalnych kosztów oraz łatwiejsze budżetowanie floty. A to zaledwie ułamek korzyści dla Twojej firmy. Wraz z tą usługą otrzymujesz ubezpieczenie z gwarancją stałej ceny polisy oraz pełną obsługę serwisową w ASO, a także dostęp do szeregu dodatkowych usług. Co więcej, aktualnie Volkswagen Financial Services oferuje wraz z tą usługą wyjątkowo korzystny 50-procentowy rabat na obsługę serwisową. 

Korzystając z usługi FSL nie musisz się przejmować kwestią napraw mechanicznych, badaniami technicznymi i przeglądami okresowymi, magazynowaniem i wymianą opon oraz likwidacją ewentualnych szkód komunikacyjnych. W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie Centrum Technicznego Volkswagen Financial Services, usługi assistance oraz samochód zastępczy, dzięki czemu Twoi pracownicy zawsze zachowują pełną mobilność. Dedykowany opiekun w Centrum Technicznym, z wieloletnim doświadczeniem motoryzacyjnym, skrupulatnie rozpozna Twoje potrzeby i zadba o ich wzorcową realizację.

Nadzór nad Twoją flotą mogą umożliwić profesjonalne narzędzia telematyczne, dzięki którym z łatwością stworzysz przejrzyste raporty nt. użytkowania pojazdów we flocie. Dodatkowo rozwiązania telematyczne przyczynią się do podniesienia bezpieczeństwa oraz obniżenia kosztów eksploatacji pojazdów w Twojej firmie. Kierowcy przez samą świadomość ich obecności będą podróżować spokojniej i oszczędniej. A pamiętajmy, że nawet niewielkie oszczędności w czasie użytkowania pojazdu w firmie w przypadku większej liczby samochodów tworzą ogromne, idące w dziesiątki tysięcy złotych, kwoty. To czysta korzyść dla przedsiębiorcy.

Co więcej, nie musisz angażować czasu i środków na późniejszą wymianę pojazdów we flocie. Możesz po prostu oddać samochód wraz z kluczykami, wykupić go lub wymienić na nowy model. Te rozwiązania dostępne są już po dwóch latach użytkowania. Przedsiębiorca nie ponosi także ryzyka wartości rezydualnej i płaci jedynie za utratę wartości samochodu w okresie użytkowania, a nie cały pojazd. Atrakcyjna rata miesięczna dla przedsiębiorcy użytkującego model marki Volkswagen wynika m.in. ze znakomitego wizerunku, dzięki któremu kilkuletnie Volkswageny są poszukiwane na rynku wtórnym. W efekcie spadek ich wartości jest niski, podobnie jak koszt posiadania, co ma bezpośrednie przełożenie na niską ratę.

Jeśli mielibyśmy wskazać najbardziej uniwersalny i nowoczesny samochód kompaktowy, który doskonale sprawdzi się w firmie, to jest z nim z pewnością Volkswagen Golf, w szczególności w wersji Variant, czyli kombi. Ten niezwykle ceniony samochód prezentuje się jeszcze bardziej atrakcyjnie jeśli postanowisz skorzystać z nowoczesnej i coraz popularniejszej usługi Full Service Leasing (FSL), zwanej też wynajmem długoterminowym. Wystarczy jedna decyzja, wybranie najbardziej odpowiadającej Twoim potrzebom oferty wynajmu, a komfort Twojej pracy natychmiast odczuwalnie wzrośnie.

 

Auta z gamy Volkswagena - Twoja wizytówka

Skorzystanie z usługi Full Service Leasing pozwoli skupić się Tobie na rozwoju podstawowego biznesu, a z użytkowania np. modelu Volkswagen Golf Variant czerpać jedynie przyjemność. Elegancki i nowoczesny wygląd, wraz ze znakomitym wizerunkiem marki Volkswagen, sprawiają, że Golf Variant będzie doskonałą wizytówką Twojej firmy. Nie tylko podkreśli status, ale również sprawi, że kontrahenci będą odbierać Twoją firmę jako jeszcze bardziej wiarygodnego partnera w biznesie. Inżynierom marki Volkswagen udało się do perfekcji doprowadzić walory praktyczne samochodu. Golf Variant dysponuje przepastną przestrzenią ładunkową o pojemności do 611 do 1642 litrów, która dla wielu przedsiębiorców jest nieocenioną zaletą. Przestrzeń ta jest nawet większa niż w wielu samochodach klasy średniej. Zdecydowanie ponad przeciętność Golf Variant wyrasta również w zakresie bogatej palety silników benzynowych i Diesla o mocy od 110 KM do 200 KM oraz wyjątkowo bogatego w tym segmencie wyposażenia. Przedsiębiorcy już w standardzie mogą się cieszyć z bogatej liczby użytecznych rozwiązań, m.in. diodowych reflektorów i diodowych tylnych lamp, bezkluczykowego włączania silnika, cyfrowego kokpitu, dostępu do wielu usług mobilnych poprzez bardzo szybki i intuicyjny 8,25-calowy ekran multimedialny, wielofunkcyjnej kierownicy i automatycznej klimatyzacji. Wzorcowy jest też zestaw seryjny systemów bezpieczeństwa składający się m.in. z systemu utrzymania pojazdu na pasie ruchu, układu monitorującego przestrzeń  z funkcją awaryjnego hamowania w mieście oraz funkcją prewencyjnej ochrony pieszych przed autem.

Z rabatu 50% na Full Service Leasing można skorzystać również wybierając inne modele z gamy modeli Volkswagena.
Więcej informacji na https://flota-fsl.vwfs.pl/

 

Advertisement

Przeczytaj również
Popularne