Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
TruckCare - 1

UTA Edenred zadziała na stacjach Repsol

UTA Edenred rozszerzył grono swoich partnerów o Repsol, czołową hiszpańską firmę energetyczną, co zaowocowało dodaniem zlokalizowanych na terenie Hiszpanii obsługiwanych przez Repsol stacji benzynowych do sieci punktów akceptacji UTA. Dzięki tej nowej współpracy klienci UTA Edenred mogą aktualnie tankować paliwo na ponad 3300 stacjach Repsol i korzystać z dostępu do 5000 stacji na terenie całej Hiszpanii.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Repsol europejska sieć akceptacji UTA liczy teraz ponad 62 000 punktów.

Partnerstwo UTA Edenred i Repsol zostało nawiązane na początku 2020 r., kiedy to do sieci UTA zostało włączonych 90 punktów akceptacji. Dzięki umowie zawartej z Repsol spółka UTA Edenred aktualnie zapewnia swoim klientom dostęp do ponad 5000 oferujących szeroką gamę produktów stacji benzynowych wielu marek na terenie Hiszpanii, i do ponad 62 000 stacji benzynowych na terenie całej Europy.

Za pomocą karty UTA klienci UTA Edenred mogą tankować na stacjach Repsol włączonych do sieci zarówno paliwa tradycyjne, jak i paliwa alternatywne, takie jak CNG i LNG, a także AdBlue. Klienci mają również możliwość korzystania z usług uzupełniających, takich jak bezpieczny parking oraz myjnia samochodowa.

 

UTA

Przeczytaj również
Popularne