Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Startuje Portal Dzierżawy Miejsc

Elocity uruchomiło Portal Dzierżawy Miejsc - PDM, dzięki któremu łatwiej będzie można znaleźć partnera biznesowego.

Właściciel biznesu zazwyczaj chciałby mieć na swoim terenie stację ładowania, ale z różnych względów nie może zainwestować własnych środków w jej budowę oraz eksploatację.  W takim przypadku możliwym rozwiązaniem jest dla niego wydzierżawienie określonej
powierzchni operatorowi pod rozbudowę sieci punktów ładowania.

To pozwala zarabiać obu stronom. Na portalu znajdziemy kontakt do właścicieli działek pod stacje ładowania.
- Wraz z rozwojem transportu zeroemisyjnego coraz więcej właścicieli hoteli, biurowców, czy biznesów w popularnych miejscowościach turystycznych, chce mieć na swoim terenie stacje ładowania aut elektrycznych - przekonuje Michał Baranowski, CEO Elocity. - To podnosi atrakcyjność miejsca, wpisuje się w trendy.

Dla inwestora PDM to narzędzie wsparcia szybszego rozwoju sieci ładowarek w punktach atrakcyjnych dla klienta końcowego, czy spójnych z przyjętą strategią biznesową - zaznacza Baranowski.

Wystarczy wypełnić formularz na stronie https://elo.city/wynajmij-parking.Us i dołączyć do Portalu Dzierżawy Miejsc Elocity.

Uługa jest bezpłatna zarówno dla inwestorów, jak i właścicieli terenów pod stacje ładowania. Wpisane do niego dane automatycznie trafią do specjalnej aplikacji, dostępnej tylko dla partnerów Elocity. Jeśli któryś z nich zainteresuje się daną lokalizacją, szybko i sprawnie będzie mógł skontaktować się bezpośrednio z właścicielem działki. Dzięki możliwości czasowego zarezerwowania wybranego miejsca inwestor zyskuje pewność, że żaden inny podmiot nie ubiegnie go w staraniach o pozyskanie wybranego terenu.

Jeszcze przed oficjalnym startem Portalu każdego dnia do Elocity wpływały zapytania od podmiotów zainteresowanych udostępnieniem swojego terenu pod stacje ładowania - przyznaje Jan Trzeciakowski. - Wśród nich znajdują się lokalizacje z terenu całej Polski, w tym te położone zarówno w największych miastach, jak i te w dość zaskakujących miejscach. Pokazuje to, jak dynamicznie rozwija się dziś rynek elektromobilności i jak szybko rośnie zainteresowanie budową stacji ładowania pojazdów zeroemisyjnych.

Elocity

Przeczytaj również
Popularne