Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
E-toll

Tauron z aplikacją dla kierowców

 

TAURON udostępnił nową aplikację mobilną dla użytkowników samochodów elektrycznych, dzięki której kierowcy będą mogli korzystać z ponad 80 stacji ładowania w 28 miastach południowej Polski.

- Oferowana przez TAURON aplikacja dla kierowców samochodów elektrycznych to niewielka część systemu informatycznego służącego do zarządzania nieogólnodostępnymi i ogólnodostępnymi stacjami ładowania, a także zastępczego wykonywania obowiązków ustawowych operatorów stacji ładowania i dostawców usługi ładowania, które oferujemy samorządom i prywatnym firmom posiadającym własne stacje ładowania – podkreśla Artur Warzocha, prezes zarządu TAURON Nowe Technologie, dodając: - Ponad dwuletni pilotaż budowy i zarządzania stacjami ładowania TAURONA pozwolił nam przygotować stabilne rozwiązanie, które z sukcesem możemy komercjalizować. Cieszę się, że wykorzystaliśmy ten czas, dzięki któremu ponownie możemy zostać liderem branży elektromobilności.

Nowy eMap od TAURONA umożliwia m.in.: wyszukiwanie dostępnej stacji ładowania w czasie rzeczywistym, wyznaczenie trasy do wybranego punktu ładowania za pomocą nawigacji, rozpoczęcie i zakończenie procesu ładowania oraz dokonanie płatności za usługę. Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z opcji dodatkowych takich jak filtrowanie typu i mocy złącza czy funkcji „stacja blisko mnie”.

Aplikacja Nowy eMap od TAURONA już teraz dostępna jest do bezpłatnego pobrania z najpopularniejszych platform Appstore, Google Play oraz ze strony internetowej tauron.pl/emap, na której operator ogólnodostępnych stacji ładowania zachęca do zamówienia newslettera informującego o nowościach w aplikacji oraz budowie stacji ładowania samochodów elektrycznych.

W kolejnych miesiącach udostępnione zostaną nowe funkcjonalności aplikacji i możliwość zakupu pakietów abonamentowych. Aplikacja pojawi się również na platformie Huawei AppGallery.

Nowy eMap od TAURONA i szeroka oferta współpracy biznesowej

TAURON przygotował dla firm posiadających samochody elektryczne i potrzebujących indywidualnych warunków współpracy dodatkowe możliwości korzystania z sieci stacji ładowania TAURONA zapewniając m.in.: atrakcyjne warunki handlowe, dostęp do stacji za pomocą biznesowej karty RFID eMap od TAURONA, zarządzanie transakcjami, kierowcami i możliwość faktorowania zbiorczego. W celu sprawdzenia oferty dla swojej firmy wystarczy odwiedzić stronę internetową emap.tauron.pl i skorzystać z kreatora współpracy biznesowej.

Jednocześnie TAURON oferuje inwestorom stacji ładowania swoje produkty i usługi związane z dostawą i montażem stacji ładowania samochodów elektrycznych. Ofertę na wszystkie oferowane produkty i usługi w obszarze elektromobilności można uzyskać pisząc na e-mail: emap@tauron.pl.

Przeczytaj również
Popularne