Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
UTA

MiFleet – nowy produkt w portfolio Cartrack Polska

Cartrack

 

Na polskim rynku debiutuje MiFleet – kompleksowy asystent do zarządzania i administrowania kosztami firmowej floty autorstwa Cartrack. System jest niezwykle rozbudowanym tworem pozwalającym agregować, szeregować i analizować dane generowane z różnych systemów zewnętrznych; operatorów kart paliwowych, CFMów, sieci serwisowych. Zarządzanie profilem kosztowym floty stało się intuicyjne i przejrzyste.

 

W swojej codziennej pracy każda osoba zawodowo związana z zarządzaniem samochodami firmowymi staje w obliczu danych generowane z różnych źródeł i przez odmienne podmioty. Informacje spływają ze strony operatora kart paliwowych, dostawcy usług CFM, sieci serwisowych oraz wszelkich podwykonawców w ramach opłat abonamentowych. Różnorodność tych danych często bardzo mocno utrudnia analityczne, strategiczne i obliczeniowe zadania, które powinny być nieodłączną częścią codziennej pracy każdego fleet managera. Cartrack Polska, dostosowując swoje produkty do aktualnego zapotrzebowania rynku, stworzył zaawansowany program MiFleet, będący agregatorem wszelakich kosztów, oraz narzędziem pozwalającym na wielowątkowe, i bardzo skomplikowane analizy porównawcze czy zestawienia. Kontrolowanie kosztów, obserwacja anomalii i zarządzanie ryzykiem finansowym w firmowej flocie dzięki MiFleet stało się bardzo proste i przejrzyste.

System MiFleet ułatwia pracę administratora floty poprzez zarządzanie informacjami na intuicyjnym i bardzo nowoczesnym interfejsie. System został zbudowany w taki sposób, aby w inteligentny sposób konwertować wszystkie zbierane informacje i prezentować je w formie raportów zarządczych. Cartrack zaprojektował rozwiązanie w taki sposób aby w wyznaczonych warunkach wysyłało wiadomości SMSy, PUSHe oraz emaile automatycznie – to usprawnienie wielu procesów, jak choćby przypomnienia o przeglądach serwisowych, datach zakończenia polisy czy wszelkich opłatach licencyjnych. Użytkownik może dopasować ogromną liczbę ustawień pod swoje wymagania i specyfikę prowadzenia polityki flotowej.

MiFleet daje pełnie możliwości personalizacji poprzez tworzenie hierarchii dostępowych i posiada łatwy panel wprowadzania wszelkich zmiennych odnośnie Twojej floty. Automatycznie generowane raporty mogą zawierać kluczowe z Twojego punktu widzenia informacje. Rozwiązanie oparte jest na chmurze, dlatego dostępne jest z każdego krańca świata, niezależnie od pory czy warunków.

MiFleet zastępuje arkusze kalkulacyjne, ręcznie robione szkice obliczeniowe i wielkoformatowe matryce kosztów, które wielu fleet managerów generuje zbierając dane z różnych źródeł. Cartrack wyprodukował oprogramowanie, które wspólnie z oferowaną telemetrią o wysokim standardzie raportowania i monitorowania dużej liczby parametrów użytkowych każdego pojazdu, jest realnym i kompleksowym wsparciem pracy rewizyjnej, zarządczej i planistycznej zarządcy floty.  

 

System MiFleet może być zakupiony jako autonomiczny i niezależny produkt, lub może być rozwinięciem już obecnie użytkowanych systemów monitoringu Cartrack Polska, wspierając kompleksowe zadania operacyjne fleet managerów. Elastyczność tego rozwiązania jest ogromna, o czym już przekonują się pierwsi klienci na polskim rynku.

Więcej informacji o nowości Cartrack Polska znajduje się na dedykowanej podstronie:

https://www.cartrack.pl/aplikacja-mi-fleet.

 

 

Przeczytaj również
Popularne