Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
AUTO PAY

Jak oszczędzać na elektrycznym samochodzie?

Przewodnik od Webfleet Solutions (e-book): Pojazdy elektryczne w Twojej firmie – maksymalizuj oszczędności

 

W ciągu ostatnich kilku miesięcy byliśmy świadkami gwałtownych zmian zachowań konsumentów, zakłóceń w globalnych łańcuchach wartości, a także zmiany wielu postaw wobec zagrożenia ekologicznego. Sposób pracy i funkcjonowania w społeczeństwie ulegnie zmianie, wobec powszechniejszej akceptacji technologii cyfrowych. Stąd też zrównoważony rozwój w każdej dziedzinie biznesu będzie motywem przewodnim, a w sektorze motoryzacyjnym oznacza wzrost roli pojazdów elektrycznych. Webfleet Solutions, wiodący europejski dostawca rozwiązań telematycznych, wspiera swoich klientów w zarządzaniu pojazdami elektrycznymi, a także udostępnia wszystkim przewodnik, który pozwoli na podjęcie decyzji oraz wprowadzenie pojazdów elektrycznych do floty w ekonomiczny i efektywny sposób.

Pojazdy elektryczne mają wiele zalet i wad o istotnym znaczeniu dla flot komercyjnych. Z jednej strony są one bardziej ekologiczne i tańsze w eksploatacji niż pojazdy z silnikami spalinowymi. Dostępne są gratyfikacje finansowe dla firm, które chcą wprowadzić takie pojazdy do swoich flot. Z drugiej strony ich zakup łączy się z większym kosztem, a ograniczona infrastruktura stacji ładowania czy zasięg pojazdu sprawiają, że nie są one odpowiednim wyborem dla niektórych firm.

Firma Webfleet Solutions opracowała przewodnik do pobrania za darmo, a tym samym umożliwiła pozyskanie niezbędnej wiedzy do podjęcia decyzji o włączeniu pojazdów elektrycznych do floty komercyjnej. Zawarte w nim treści pozwolą zrozumieć rozwijający się rynek, nowe regulacje i zmiany w ekosystemie. E-book przedstawia także m.in. sposoby obniżania kosztów eksploatacji pojazdów elektrycznych.

Zapraszamy do lektury! https://www.webfleet.com/pl_pl/webfleet/knowledge-centre/downloads/eco-driving/prepare-to-plug-in/

Przeczytaj również
Popularne