Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
UTA

Cyfrowy odbiór auta

Avis Budget Group wprowadza kolejne zmiany poprawiające bezpieczeństwo i komfort podróży w okresie pandemii. Celem „Digital Check-In” jest maksymalne ograniczenie kontaktu między obsługą wypożyczalni samochodów i wynajmującym. To kolejne rozwiązanie po „Obietnicy Bezpieczeństwa Avis” oraz „Obietnicy Bezpieczeństwa Budget”, które gwarantują wzmocnione procedury mycia i dezynfekcji aut. Na przestrzeni ostatnich tygodni Avis Budget Group rozszerza wachlarz działań, które mają zagwarantować bezpieczeństwo i komfort klientów, a także elastyczność i ofertę dopasowaną do ich potrzeb.

 

Krótsza obsługa w punkcie wynajmu

Digital Check-In to nowa usługa internetowa Avis Budget Group, dzięki której klient poświęca mniej czasu na wybór samochodu i dodatkowego wyposażenia w biurze wynajmu Avis lub Budget w całej Europie. Nowe rozwiązanie przyspiesza odbiór pojazdu, dając możliwość wcześniejszego przekazania do systemu internetowego informacji o samochodzie i wyposażeniu oraz danych wynajmującego – jeszcze zanim przybędzie on do biura wynajmu. Opcja Digital Check-In będzie dostępna dla rezerwujących samochód poprzez strony internetowe Avis i Budget. Po dokonaniu rezerwacji klient będzie mógł podać online swoje dane kontaktowe oraz informacje dotyczące prawa jazdy oraz dodać ewentualnie produkty i usługi.

 

Klient może skorzystać z Digital Check-In na trzy sposoby:

  1. Rezerwując auto na stronach internetowych Avis lub Budget (wówczas zostanie przekierowany do Digital Check-In ze strony potwierdzającej rezerwację).
  2. Klikając link w wiadomości e-mail, potwierdzającej rezerwację.
  3. Klienci, którzy dokonali już wcześniej rezerwacji, mogą również skorzystać z Digital Check-In, wybierając opcję „Zarządzaj Rezerwacją” na stronie internetowej Avis lub Budget.

 

Wprowadzenie Digital Check-In to jedno z wielu udogodnień, które mają na celu ograniczenie do minimum kontaktu między ludźmi w procesie wynajmu samochodów. Zmniejsza również ilość czasu, jaką klient spędza w biurze najmu oraz gwarantuje przyspieszenie odbioru auta – wymienia Martin Gruber, dyrektor zarządzający Avis Budget Group na Europę Centralną. – Klienci będą mogli poczuć różnicę w procesie wynajmu samochodów w całej Polsce – podkreśla.

 

Ograniczenie kontaktu podczas wynajmu – kolejny krok

Wprowadzenie Digital Check-In to kolejny krok po uruchomieniu Avis Preferred, programu lojalnościowego dla każdego, który daje pierwszeństwo obsługi, oraz aplikacji Avis, za pomocą której można w pełni kontrolować proces rezerwacji.

 

Inne rozwiązania Avis Budget Group, zapewniające pewność rezerwacji:

 

Zmiana lub anulowanie rezerwacji bez opłat

W związku z utrudnieniami w podróżowaniu, Avis zniósł opłaty za zmianę daty rezerwacji lub jej anulowanie. Zmiana obowiązuje do 15 grudnia br.

 

Zwrot środków bezpośrednio na konto klienta

Restrykcje dotyczące podróży zmieniają się z tygodnia na tydzień. Osoby planujące wyjazd muszą niekiedy zmienić swoje plany w ostatniej chwili. Avis zwraca w takiej sytuacji poniesione koszty bezpośrednio na konto w ciągu 3 do 5 dni roboczych od dnia rezygnacji.

 

avis

 

Rozszerzenie voucherów lojalnościowych w Avis Preferred

Dzięki Avis Preferred klient otrzymuje dodatkowe korzyści, m.in. voucher na kolejny wynajem, darmowy, weekendowy najem auta, a także priorytetową obsługę. Aby docenić lojalność klientów, Avis wydłużył okres obowiązywania voucherów z 12 do 15 miesięcy. Podwoił również punkty, otrzymywane przez członków programu od początku czerwca 2020 do końca roku. Avis wydłużył też obowiązywanie ich statusu w ramach programu lojalnościowego o kolejnych 12 miesięcy, bez względu na to, jak często wynajmują w tym okresie samochody.

 

Avis Inclusive

Oferta dostępna jest zarówno w przypadku wynajmu w Polsce oraz w innych krajach Europy. Avis Inclusive to oferta typu „all-inclusive”, dostępna za jednym kliknięciem. Zawiera szereg rozwiązań ubezpieczeniowych w znacznie niższej cenie. Ochrona na wypadek kolizji, ochrona przed kradzieżą oraz ubezpieczenie szyb kosztuje zaledwie 25%, a rozszerzony pakiet assistance w ramach Avis Inclusive jest oferowany gratis. Dzięki temu wynajmujący ma gwarancję, że w przypadku jakichkolwiek niespodziewanych wydarzeń, nie ponosi żadnych, dodatkowych kosztów.

Przeczytaj również
Popularne