Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
MAN

Toyota Professional z nagrodami flotowymi

Toyoty zwyciężają w konkursie Fleet News Awards. Brytyjski magazyn branżowy uznał Hiluxa za najlepsze użytkowe auto terenowe a Proace City najlepszym małym vanem już po raz drugi z rzędu.

W prestiżowym plebiscycie Fleet News Awards 2024 Toyota otrzymała statuetki dla dwóch modeli z gamy Toyota Professional. To Hilux i Proace City, które cieszą się ogromnym uznaniem także na polskim rynku, gdzie pozostają zdecydowanymi liderami swoich segmentów. Marka została w ten sposób doceniona za innowacyjność i udoskonalanie swoich aut, najwyższy poziom obsługi klienta oraz rozbudowaną ochronę gwarancyjną.

Nagrody dla modeli Hilux i Proace City to dla nas cenne wyróżnienie. Werdykt jury traktujemy, jako wyraz uznania dla naszej floty aut użytkowych oraz strategii biznesowej Toyota Professional. Włożyliśmy wiele wysiłku, aby móc zaoferować klientom flotowym nie tylko szeroki wybór wysokiej jakości produktów, ale także najwyższy poziom wsparcia, dostosowanego do ich potrzeb i zapewniającego spokój ducha. Dodatkową korzyścią jest nasza unikalna gwarancja producenta – podkreślił Neil Broad, dyrektor Toyota Fleet Services w Wielkiej Brytanii.

Hilux – użytkowa i terenowa

Toyota Hilux zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszych użytkowych aut terenowych" (Best All-terrain Workhorse). Model został wybrany spośród kilku finalistów, wśród których znalazł się także Land Cruiser Commercial. Hilux, legenda off-roadu i symbol niezniszczalności, to idealny samochód do ciężkiej pracy w najtrudniejszych warunkach. Najpopularniejszy pick-up w Polsce jest chętnie wybierany zarówno przez przedsiębiorców i służby państwowe, jak i pasjonatów jazdy terenowej. W gamie z rocznika 2024 zadebiutuje nowy napęd Mild Hybrid 48V oraz nowa najwyższa wersja GR SPORT II o jeszcze lepszych właściwościach terenowych i bogatszym wyposażeniu.

Toyota Hilux zyskała na atrakcyjności, zaś producent i sieć dealerska zapewniają świetne wsparcie i doskonałą ofertę gwarancyjną. Hilux to symbol niezawodności – sprawdza się zarówno w trudnym terenie, jak i na drogach, a jego jakość, trwałość i bardzo dobre napędy sprawiają, że cieszy się popularnością wśród kierowców – podkreśliło jury konkursu, uzasadniając wybór Hiluxa.

Proace City – kompaktowy van

Toyota Proace City już po raz drugi z rzędu zdobyła nagrodę dla „Najlepszego małego vana" (Best Small Van). Tym razem jury Fleet News Awards doceniło model po faceliftingu, podkreślając jego przewagi nad konkurencyjnymi autami innych producentów. Jak uzasadniło, Proace City jest zawsze o krok do przodu w porównaniu ze spokrewnionymi z nim modelami innych marek. Oferuje dłuższą gwarancję, lepsze wsparcie producenta i wyższy standard obsługi posprzedażnej.

Samochód jest dobrze odbierany przez kierowców i managerów flot. Toyota nieustannie udoskonala swojego vana, szczególnie pod względem niezawodności, a także systematycznie aktualizuje jego wyposażenie. Proace City to sprawdzony pojazd, a najnowsze zmiany dla rocznika 2024 umocniły go na pozycji lidera w swojej klasie.

Proace City cieszy się ogromną popularnością dzięki najlepszym w klasie parametrom i ogromnej praktyczności. Auto po faceliftingu zyskało nową stylistykę przodu, przeprojektowane wnętrze i wyższy poziom wyposażenia. Wnętrza wszystkich modeli również zyskały świeży, nowoczesny wygląd oraz zaawansowane technologie i wysokiej jakości, komfortowe wykończenia.

Wyższe wersje wyposażenia otrzymują m.in. nowe cyfrowe zegary, 10-calowe ekrany dotykowe oraz system multimedialny ze stałym połączeniem z internetem i rozbudowanymi funkcjami łączności, w tym nawigacją online.


Przeczytaj również
Popularne