Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Fleet Derby TOP

Toyota Proace City pokazana w Wałbrzychu

Pod koniec września w fabryce Toyoty w Wałbrzychu odbyła się pierwsza  w Polsce premiera najnowszego modelu Toyoty – PROACE CITY. Toyota Business Plus Nowakowski jako pierwszy Dealer zaprezentował samochód dedykowany dla biznesu.  Uczestniczyliśmy w tej prezentacji.

 

Nasza redakcja, na zaproszenie Toyota Business Plus Nowakowski   i Pana Bogdana Smyka uczestniczyła w prezentacji nowego, miejskiego samochodu Toyoty - modelu Proace City.

 W ramach prowadzonej konferencji klienci mogli zgłębić wiedzę na temat filozofii Toyoty, optymalizacji kosztów w firmie oraz programów finansowania i zarządzania flotą. Wyjątkową niespodzianką dla Gości wydarzenia było również zwiedzenie linii produkcyjnej napędów hybrydowych. Prezentacja modelu połączona z konferencjami tematycznymi i możliwością poznania tajników produkcji hybrydowego serca samochodów marki Toyota była pierwszą inicjatywą wspólną Fabryki Toyota Wałbrzych i Toyota BusinessPlus Nowakowski, w której Klienci mieli okazję zapoznać się z procesami bezpośrednio powiązanymi z jakością nabywanych pojazdów.

PROACE CITY to pierwszy samochód, który Toyota zaproponowała swoim Klientom w segmencie kompaktowych vanów. Oferowane są dwie wersje – osobowa i dostawcza. Nowy użytkowy samochód Toyoty będzie miał długość 4,4 m lub 4,7 m. Liczba miejsc siedzących z przodu czy rodzaj przeszklenia będzie uzależniony od potrzeb klienta. Dłuższa wersja będzie dostępna także jako furgon brygadowy. Pojemność przestrzeni bagażowej PROACE CITY w krótszej wersji nadwozia wyniesie 3,3 m3, w dłuższej – 4,3 m3 (z systemem Smart Cargo). Umożliwi to

przewiezienie nawet 2 europalet. Opcjonalny system Smart Cargo zapewni największą w tej klasie długość przestrzeni bagażowej –na poziomie 3,1 m lub 3,4 m (w zależności od wybranej wersji). PROACE CITY będzie się korzystnie wyróżniał na tle aut z segmentu również pod względem ładowności. Dla obu długości nadwozia wyniesie ona 1000 kg. Van może także ciągnąć przyczepę o ładowności 1,5 t. Do wyboru będą asymetryczne tylne drzwi (przeszklone lub nie) oraz klapa przeszklona unoszona do góry. Do wyboru dostępne będą zarówno jednostki benzynowe, jak i silniki wysokoprężne o mocy od 75 do 130 KM. Będą one współpracowały z 5 i 6-stopniową skrzynią manualną lub 8-stopniową automatyczną.

Organizator wydarzenia Toyota Business Plus Nowakowski odpowiada w Grupie Toyota Nowakowski za sprzedaż flotową. Jak podkreśla Dyrektor Bogdan Smyk, takie eventy są potrzebne aby klienci mogli na własnej skórze poznać samochody, które potem mogą zasilić flotę ich firmy:

„Toyota z mocnym przytupem dołączyła do segmentu LCV. PROACE CITY to samochód oczywiście  stworzony do pracy, ale to model tak bogato wyposażony  i komfortowy, że będzie można wykorzystywać go do codziennego użytku czy na weekendowe wyjazdy. Oprócz zalet samego samochodu bardzo atrakcyjna jest cena zakupu i finansowanie, które proponujemy naszym klientom.”

Nie tylko Toyota PROACE CITY była gwiazda prezentacji, uczestnicy mogli zapoznać się także z modelem Supra.

Dla szerokiej publiczności model Proace City będzie dostępny podczas Targów Fleet Market 2019

  

Przeczytaj również
Popularne