Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
FED 2020

ZPL ma nowego członka - BOŚ Leasing

Spółka BOŚ Leasing - Eko Profit dołączyła  Związku Polskiego Leasingu

W latach 2016-2019 do polskiej organizacji leasingowej przystąpiło dziewięć nowych podmiotów, z początkiem października spółka oferujaca głównie produkty dla rolników - BOŚ Leasing - EKO Profit.

Liczymy na to, że współpraca BOŚ Leasing – Eko Profit ze Związkiem Polskiego Leasingu przyniesie korzyści obu stronom. Posiadamy doświadczenie z zakresu finansowania przedsiębiorców, rolników, jak i projektów związanych z ochroną środowiska i odnawialnymi źródłami energii. Wymiana doświadczeń z firmami zrzeszonymi w Związku stanowić może obopólną wartość dodaną”  – powiedział Radosław Pieniek, Prezes Zarządu BOŚ Leasing – Eko Profit.

 Nowa firma członkowska będzie mogła włączyć się w prace grup i zespołów roboczych, funkcjonujących w ramach Związku Polskiego Leasingu. Są wśród nich zespoły pracujące na rzecz bezpieczeństwa obrotu, czyli podejmujące inicjatywy z obszaru prawa, rachunkowości czy przeciwdziałania fraudom. W ramach ZPL spotykają się także eksperci pracujący na rzecz wspólnych działań branży w obszarze digitalizacji, rynku motoryzacyjnego, badań czy społecznej odpowiedzialności biznesu.

 Na temat przyszłej współpracy wypowiedział się także Paweł Okoński, Wiceprezes BOŚ Leasing - Eko Profit: „Możemy wnieść do współpracy innowacyjne podejście do potrzeb klientów, którzy oprócz usługi leasingowej, poszukują także wsparcia i doradztwa inwestycyjnego przy realizacji inwestycji. BOŚ Leasing - Eko Profit nie tylko udziela finansowania, ale i prowadzi specjalistyczne usługi doradcze wspierając klientów na każdym etapie realizowanych projektów, zwłaszcza z dziedziny ekologii” .

 Andrzej Krzemiński, Przewodniczący Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu powiedział: „Witamy na pokładzie kolejną spółkę leasingową. Cieszymy się, że zespół BOŚ Leasing – Eko Profit aktywnie włączy się w działania Związku Polskiego Leasingu. Firmy z sektora leasingowego łączy wiele wspólnych wyzwań. Wierzymy w to, że tylko solidarne działanie na rzecz rozwiązań istotnych dla naszej branż i jej klientów, przyniesie korzyści wszystkim uczestnikom rynku teraz i w kolejnych latach”.

Na zdjęciu od lewej: Jerzy Bohdanowicz, Paweł Okoński, Radosław Pieniek, Andrzej Krzemiński.

Przeczytaj również
Popularne