Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Profesjonalny Test Flotowy - X Gala Stowarzynienia Kierowników Flot Samochodowych

Pod koniec listopada, jak każdego roku, odbywa się gala wręczenia wyróżnień w Profesjonalnym Teście Flotowym, organizowanym przez Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych.

 członkowie SKFS, PZWLP oraz Politechniki warszawskiej

Podobnie jak w latach ubiegłych, także teraz nie mogło nas zabraknąć na tym wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez stowarzyszenie. Mamy okazję współpracować ze stowarzyszeniem od 11 lat na wielu płaszczyznach. Ostatnim wyjątkowym projektem są studia podyplomowe z zarządzania flotą uruchomione na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej wspólnie przez SKFS, Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz Politechnikę Warszawską, których jesteśmy partnerem medialnym. Naszym przyjaciołom ze stowarzyszenia, a także wszystkim nagrodzonym firmom serdecznie gratulujemy jubileuszowej gali i życzymy sukcesów w przyszłym roku.  

Grzegorz Szymański z Arvala

 Prezes Grzegorz Szymański z Arval Service Lease Polska oraz

Miłym akcentem jubileuszowej gali było  wręczenie Grzegorzowi Szymańskiemu  z firmy Arval Service Lease Polska wyróżnienia za wieloletnie wspieranie Profesjonalnego Testu Flotowego. Panu Prezesowi, a także wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Szczególnie markom Kia oraz Renault, których przedstawiciele odebrali po trzy statuetki.   

BMW serii 5

Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych firm w Profesjonalnym Teście Flotowym:

Segment B – Volkswagen Polo

Segment C – Kia ceed

Segment D – Renault Talisman

Segment E – BMW serii 5

Auta małe dostawcze – Dacia Dokker Van

Auta średnie dostawcze – Renauklt Trafic

Mały Crossover – Kia Stonic

Subiektywny debiut roku – Audi e-tron

Subiektywny debiut roku 2019

 

Przeczytaj również
Popularne