Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
UTA

Nowy Prezes w Alphabet

Z końcem lipca Leszek Pomorski, cżłowiek legenda w branży finansowej przeszedł na emeryturę. 1 sierpnia zastapił go Helmut Hoidn

Helmut Hoidn miał już okazję pracować w naszym kraju. w latach 2006-2009, kiedy to był Dyrektorem Finansów i Administracji w BMW. Przez 35 lat Hoidn związany jest z grupą BMW, w której odpowiadał za audyty i finanse. Przez pięć ostatnich lat piastował funkcję CFO w BMW Bank w odziale w Rosji. W najbliższym wydaniu naszego miesięcznika zapraszamy do przeczytania wywiadu z nowym Prezesem, który opowie m. in. o różnicach w kulturze pracy na róznych rynkach, a także o czekających nas wyzwaniach.

W ciągu ostatniego miesiąca miałem okazję dogłębnie zapoznać się z wyzwaniami jakie na mnie czekają oraz poznać członków naszego polskiego zespołu. Najbliższe miesiące przyniosą nam wszystkim dużo nowych doświadczeń oraz ambitnych celów, nad którymi będziemy wspólnie pracować. Jestem przekonany, że dzięki zaangażowaniu całego zespołu oraz nowym pomysłom, które już zaczęliśmy razem formułować otwieramy wspólnie nowy rozdział w historii Alphabet Polska – mówi Helmut Hoidn, Prezes Zarządu Alphabet Polska Fleet Management.

Przeczytaj również
Popularne