Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Fleet Derby TOP

Klimas Wkręt-met powiększa flotę firmową

Wiodący producent technik zamocowań – Klimas Wkręt-met realizuje kolejne inwestycje. Tym razem powiększa swoją flotę samochodów o nowe pojazdy marek Hyundai, Toyota i Skoda. Obecnie flota firmy liczy łącznie ponad 200 aut.

 

Rozwój przede wszystkim

Firma Klimas Wkręt-met  posiada dwa zakłady produkcyjne – w Kuźnicy Kiedrzyńskiej i Wanatach k. Częstochowy, wyposażone w najbardziej innowacyjną w Europie halę wtryskarek, magazyn centralny, a także zaawansowane laboratorium. Wkrótce firma uruchomi trzeci zakład produkcyjny, który dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i aplikacji będzie przygotowany na założenia Przemysłu 4.0.

Firma systematycznie rozwija się na rynku krajowym i zagranicznym, obecnie jej wyroby docierają do ponad 60 państw na świecie.

Dzięki doświadczeniu wysokiej klasy specjalistów, współpracy z producentami różnych branż, nowym inwestycjom oraz dialogowi z klientami, marka Klimas Wkręt-met od prawie 30 lat jest synonimem najwyższej jakości wyrobów, stosowanych w branży budowlanej.


Nowe, wyjątkowe auta firmowe, czyli powiększenie floty

W ostatnim czasie Klimas Wkręt-met wymienia i powiększa flotę aut firmowych. Najnowszy zakup obejmuje nieużytkowane wcześniej pojazdy marki Hyundai i30 Kombi, Hyundai i30 Hatchback,  oraz znane i sprawdzone pojazdy marki Skoda Octavia i Skoda Superb. Do końca pierwszego kwartału 2020 r. firma planuje nabyć jeszcze kilkadziesiąt samochodów marki Toyota Yaris oraz Skoda Octavia.

Klimas Wkręt-met corocznie przeznacza znaczne środki na inwestycje w rozwój firmy, w tym flotę samochodową – twierdzi  Tomasz Sojski, Dyrektor Rozwoju Nowych Kanałów Sprzedaży. - Jest to związane ze stałym rozbudowywaniem sieci sprzedaży, która obejmuje rynek polski oraz rynki zagraniczne. Przypomnę, że firma współpracuje z partnerami handlowymi w ponad 60 krajach świata – zarówno w Europie, jak również w Azji, Afryce czy Australii. Aby nasi przedstawiciele mogli szybko i bezpiecznie docierać do Klientów, konieczna jest systematyczna wymiana i unowocześnianie floty samochodowej.

Do floty dołączył Mercedes - Bezn Sprinter, modele Skody, Hyundaia oraz Toyoty Yaris.


Najwyższa jakość samochodów firmowych

Wszystkie pojazdy we flocie Klimas Wkręt-met posiadają wysokiej jakości wyposażenie, zwiększające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Część z nich to nowoczesne modele z automatyczną skrzynią biegów, nawigacją satelitarną oraz niestandardowym doposażeniem. Mając na względzie czynniki ekologiczne, firma zakupiła też część pojazdów z napędem hybrydowym. 

Nowo zakupione samochody w zdecydowanej części zostaną przeznaczone dla naszych pracowników z działu sprzedaży detalicznej. Druga część pojazdów będzie skierowana do obsługi Klientów w segmentach inwestycje, B2B i eksport, gdzie ze względu na rosnące zapotrzebowanie stale poszerzamy nasze kadry – dodaje Tomasz Sojski.

Nowe auta Klimas Wkręt-met są obecnie rejestrowane i znakowane firmowym logotypem, budującym rozpoznawalność marki w otoczeniu. Po tych działaniach samochody w ciągu kilku tygodniu wyruszą w trasę.


Marcedes Benz Sprinter najnowszym pojazdem we flocie Klimas Wkręt-met

Aktualnie flota pojazdów Klimas Wkręt-met liczy łącznie ponad 200 aut, w tym osobowych,  dostawczych i ciężarowych. Większość z nich to nowe samochody marki Toyota, Skoda, Hyundai, Ford i Volvo. W bieżącym roku został też zakupiony nowy model Mercedes Benz Sprinter, z niestandardową zabudową, przeznaczony do celów szkoleniowych. Samochód ten jest wyposażony w stacje testowe i pod nazwą Mobilna Strefa Montażu dociera do wielu miejsc w Polsce, gdzie organizowane są szkolenia i prezentacje produktowe dla Klientów firmy.

Przypomnijmy, że flota samochodowa Klimas Wkręt-met służy do biznesowej obsługi Klientów. Natomiast w kwestii dystrybucji swoich produktów firma korzysta z usług renomowanych  film logistycznych, obsługujących rynek krajowy oraz rynki zagraniczne.

 

 

 

Przeczytaj również
Popularne