Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
UTA

Audi Q3 Sportback dla laureatów programu motywacyjnego Oxygen Kompanii Piwowarskiej

Dwadzieścia Audi Q3 Sportback w dwóch kolorach lakieru – białym i czerwonym, trafiło do rąk najlepszych pracowników działu handlowego Kompanii Piwowarskiej. To nagroda przyznawana w ramach programu motywacyjnego Kompanii Piwowarskiej Oxygen, gdzie nagradzane są osoby, które wypracowały najlepsze wyniki handlowe na przestrzeni ostatniego kwartału. Z powodu zagrożenia koronawirusem, uroczystość przekazania samochodów dwudziestu nagrodzonym handlowcom została w całości przeprowadzona online. Prezentacja samochodów Audi Q3 Sportback towarzysząca gali online odbyła się w salonie Audi Centrum Poznań Ławica, będącym wieloletnim partnerem biznesowym Kompanii Piwowarskiej.

 

Oxygen to program motywacyjny dla przedstawicieli działu sprzedaży Kompanii Piwowarskiej. Jego uczestnicy, w nagrodę za wypracowane wyniki w całym kwartale, otrzymują nowe samochody. W tym roku były to po raz pierwszy pojazdy segmentu premium - Audi Q3 Sportback. Partnerem programu, zapewniającym samochody laureatom, jest stacja dealerska Audi Centrum Poznań Ławica.

Gala przekazania aut zwycięzcom miała niecodzienny charakter. Z uwagi na zagrożenie koronawirusem i w myśl przepisów ograniczających większe zgromadzenia, całość odbyła się online – w postaci wideokonferencji połączonej
z ogłoszeniem listy nagrodzonych i z prezentacją na żywo nowego Audi Q3 Sportback.

„To zupełnie nowa dla nas sytuacja, ale dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym gala online nie ustępowała tym, które w latach poprzednich odbywały się na żywo. Audi po raz kolejny potwierdziło swoją ‘Przewagę dzięki Technice’” – podkreśla Michał Wróblewski, zastępca dyrektora sprzedaży Audi. „Dodatkowym jej atutem bez wątpienia była ciekawa prezentacja nowego Audi Q3 Sportback przeprowadzona przez eksperta czterech pierścieni dr Grzegorza Laskowskiego, który na co dzień prowadzi również pasmo „Audi Ekspert prezentuje” na stronach www.audi.pl.”

Przeczytaj również
Popularne