Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Nowy Dyrektor Zarządzający w LeasePlan Polska

Z dniem 25 lutego 2019 roku nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego LeasePlan Polska. Nowym Dyrektorem Zarządzającym został Rogier Klop.

Po 14 latach pracy pożegnał się ze swoim stanowiskiem Sławomir Wontrucki Jego obowiązki przejął z dniem 25 lutego 2019 roku Rogier Klop, który jest związany z LeasePlan od blisko dwudziestu lat. Zajmował on kluczowe stanowiska w strukturach firmy. Odpowiadał m.in. za założenie oddziałów LeasePlan w Rumunii i Meksyku oraz wspierał projekty Grupy w kilku innych obszarach.

Rogier Klop przez ostatnie lata pracował w Rosji, pierwszy rok na stanowisku Dyrektora Finansowego, a następnie Dyrektora Zarządzającego.

Jak mówi Philippos Zagorianakos, Senior Vice President Central and Eastern Europe (CEE) LeasePlan: „Rogier Klop wnosi do LeasePlan Polska wiedzę i doświadczenie w obszarze zarządzania i finansów połączone z bogatym doświadczeniem projektowym oraz orientacją na klienta. Jestem przekonany, że będzie on wielkim atutem dla LeasePlan Polska i z sukcesem wprowadzi spółkę na kolejny etap rozwoju. Życzę
mu wszystkiego najlepszego na nowym stanowisku”. Philippos Zagorianakos podziękował serdecznie dotychczasowemu Dyrektorowi Zarządzającemu LeasePlan Polska za 14 lat owocnej współpracy. Podkreślił też, że Sławomir Wontrucki odegrał kluczową rolę w budowaniu sukcesu LeasePlan w Polsce i życzył mu powodzenia w realizacji planów związanych z jego przyszłymi przedsięwzięciami.

Sławomir Wontrucki w oficjalnym komentarzu powiedział, że jest dumny z tego, co udało się osiągnąć polskiemu oddziałowi firmy LeasePlan. „Za każdym sukcesem stoi świetny zespół dlatego chciałbym podziękować wszystkim pracownikom LeasePlan za ich zaangażowanie i pasję. Praca z takim zespołem była dla mnie prawdziwą przyjemnością” - powiedział Sławomir Wontrucki.

Źródło, LeasePlan

Przeczytaj również
Popularne