Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Lotos 2021

Karta paliwowa nowej generacji

Karta paliwowa nowej generacji

Shell Card Plus nie jest zwykłą kartą paliwową – to kompleksowe rozwiązanie oferujące korzystne rabaty na paliwo, możliwość płacenia w różnych punktach akceptujących kartę Visa oraz pełną i łatwą kontrolę nad wydatkami całej floty. 

Shell od ponad 50 lat aktywnie działa na rynku transportowym i nieustannie rozwija swoje produkty, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom menadżerów flot i ułatwić ich codzienną pracę. Tak powstała Shell Card Plus, która łączy zalety karty paliwowej Shell Card oraz karty płatniczej Visa. Połączenie to pozwala na płacenie na wszystkich stacjach paliwowych w Polsce oraz w innych punktach akceptujących karty Visa m.in. w hotelach, parkingach, restauracjach czy myjniach. Dodatkowo wybierając stacje Shell czy Lotos klienci mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów na paliwo.

 

Efektywne zarządzanie dzięki Shell Card Plus

Shell Card Plus umożliwia pełną kontrolę nad wydatkami w firmie. Korzystanie z karty jest w pełni bezpieczne i pozwala całkowicie wyeliminować gotówkę w trakcie podróży służbowych. Karta jest akceptowana wszędzie tam, gdzie możliwa jest płatność kartami Visa. Menadżerowie floty mają kontrolę nad limitami kwotowymi dokonywanych transakcji, a także wyborem rodzajów usług, za które pracownicy mogą dokonywać płatności. Shell Card Plus daje również dostęp do wyjątkowych rabatów na paliwa, które przekładają się na realne oszczędności dla firm.

Aby otrzymać kartę należy złożyć wniosek na stronie internetowej

 

Dopasowanie do Twoich potrzeb

Firmy korzystające z Shell Card Plus mają do wyboru trzy warianty z różnym zakresem dostępnych produktów i usług. 

  • Pierwszy to karta dla kierowcy, która zawiera jego imię i nazwisko oraz numer rejestracyjny pojazdu, który on obsługuje. Jest to najlepszy wybór, jeśli Shell Card Plus będzie używał jeden kierowca, który korzysta zawsze z tego samego pojazdu. Akceptowane płatności są ściśle związane z obsługą konkretnego auta, m.in.: kontrolą kosztów paliwa, opłat drogowych, serwisów, a także utrzymaniem i naprawą pojazdu. 

  • W przypadku, gdy pracownicy korzystają z różnych pojazdów, warto zdecydować się na tzw. kartę osobistą. Jest ona przyporządkowana do konkretnej osoby i pozwala na płacenie zarówno za paliwo, opłaty drogowe czy parking, jak również za hotele, restauracje czy posiłki we wszystkich punktach obsługujących płatności Visa. Karta osobista nie ma ograniczenia do jednego pojazdu. 

  • Trzecią opcją jest karta przyporządkowana do pojazdu, który obsługuje wielu kierowców. Pozwala ona na regulowanie kosztów paliwa oraz produktów i usług związanych bezpośrednio z użytkowaniem jednego pojazdu, którego numery rejestracyjne wytłoczone są na karcie.

W przypadku każdej z kart, firmy mogą swobodnie zarządzać kategoriami zakupowymi dostępnymi dla danej karty, ograniczać płatności do wybranych usług lub produktów, śledzić wydatki kierowców na żywo, a także wprowadzać limity kwotowe. 

 

Przejrzyste rozliczenia

Shell Card Plus ułatwia menadżerom floty ich codzienną pracę i pomaga w optymalizacji kosztów. Karta pozwala na 14-dniowe odroczenie płatności. Dzięki portalowi SelfServe menadżerowie flot mają dostęp do całej dokumentacji księgowej w jednym miejscu, mogą również wygodnie zmieniać limity i zakres produktów dostępnych dla poszczególnych kart. Co miesiąc otrzymują zbiorczą fakturę za paliwo oraz jeden wyciąg zawierający wszystkie pozostałe wydatki. Dodatkowo dzięki niej cała dokumentacja księgowa jest zawsze pod ręką. 

Szczegóły dotyczące produktu znajdziecie na stronie internetowej

 

Przeczytaj również
Popularne