Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
TruckCare - 1

Jesienna kampania w EFL

EFL przygotował jesienną propozycję finansowania pojazdów dla firm z sektora MŚP oraz korporacji. Leasing Swobodny Auto+ umożliwia zakup nowego lub używanego samochodu osobowego i dostawczego do 3,5 tony z wysoką wartością wykupu.

Po zakończeniu kontraktu, leasingobiorca może zdecydować się na wykupienie leasingowanego pojazdu lub zwrócenie przedmiotu leasingu do EFL w uzgodnionym miejscu i wzięcie w leasing kolejnego samochodu. Przedsiębiorcy mogą liczyć na ciekawe parametry oferty bez względu na wartość pojazdu, brak wpłaty początkowej, okres umowy od 25 do 60 miesięcy oraz wysokie limity rocznych przebiegów – nawet do 45 tys. km. Maksymalna wysokość wykupu (tzw. RV – Residual Value) jest zależna od czasu trwania umowy oraz deklaracji klienta dotyczącej przebiegu pojazdu w kilometrach. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci EFL podpisując umowę leasingu operacyjnego w polskiej walucie lub w euro.

W parze z promocją

Przedsiębiorcy zainteresowani Leasingiem Swobodnym Auto+ mogą jednocześnie skorzystać z dodatkowych promocji i ofert dostępnych w EFL. Jedną z nich jest nowa oferta Kart Paliwowych, w ramach której przez 3 miesiące od aktywacji karty, klienci otrzymują rabat w wysokości 15 groszy/litr paliwa. Okres promocyjny dotyczy umów zawartych od 2 października 2023 roku do 31 marca 2024 roku.

Dodatkowo, umowę Leasing Swobodny Auto+, można połączyć z rządowym programem „Mój elektryk” prowadzonym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W przypadku samochodów osobowych do przewozu max. 8 osób o wartości do 225 tys. zł leasingobiorca może liczyć na dotację w wysokości 18 750 zł. Jeśli zadeklaruje, że roczny przebieg pojazdu wyniesie co najmniej 15 tys. km, dopłata może wzrosnąć do 27 tys. zł. Natomiast instytucje zainteresowane leasingiem pojazdów dostawczych mogą liczyć na dopłatę  w wysokości 50 tys. zł (do 20% kosztów kwalifikowanych), a przy zadeklarowanym przebiegu powyżej 20 tys. km rocznie – na 70 tys. zł (do 30% kosztów kwalifikowanych). Do skorzystania ze wsparcia w ramach programu

 

EFL

Przeczytaj również
Popularne