Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zawód: fleet manager

Już wkrótce ukaże się raport Navifleet „Zawód: fleet manager. Aktualne trendy w pracy kierownika floty." Stanowi on pokłosie badań, przeprowadzonych wśród polskich fleet managerów. W ich toku eksperci Navifleet starali się poznać zawód kierownika floty od podszewki – zbierając wiedzę na temat obowiązków, wyzwań i ścieżki rozwoju osób zarządzających flotami pojazdów.

Branża flotowa w ostatnich latach przechodzi dynamiczne zmiany – a wraz z nią zmieniają się także oczekiwania wobec fleet managerów. Raport to próba kompleksowej analizy kondycji zawodu fleet managera w Polsce, przede wszystkim w zakresie poznania ich codziennych obowiązków oraz problemów, z jakimi się zmagają. To z kolei może stać się przyczółkiem do znalezienia sposobów na usprawnienie pracy osób zarządzających flotą i wskazanie fleet managerom potencjalnych kierunków rozwoju.
W ramach raportu zostaną poruszone zagadnienia dotyczące specyfiki pracy fleet managerów – obowiązków, wyzwań, plusów tego zawodu, najważniejszych wymaganych kompetencji, zarobków oraz potencjalnych możliwości awansów i samodoskonalenia. Z lektury będzie można dowiedzieć się także więcej o problemach, na jakie fleet managerowie natykają się najczęściej i sposobów, dzięki którym można z tymi problemami się uporać. W raporcie znajdą się również informacje o obecnych trendach oraz prognozach na temat rozwoju branży.  

Zachęcamy do śledzenia informacji o raporcie w mediach społecznościowych oraz na stronie. Raport tworzony jest pod szczególnym patronatem Fleet.com.pl.

Przeczytaj również
Popularne