Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wsparcie Fundacji Ambulans z Serca

Podarunki świąteczne zawsze budzą pozytywne emocje. W tym roku, ze względu na jego wyjątkowość, w firmie Euromaster została podjęta decyzja o przekazaniu budżetu na zakup upominków świątecznych, na wyższy cel - wsparcie Fundacji Ambulans z Serca. Celem akcji jest pomoc Fundacji w zebraniu środków na zakup nowej karetki.

           W Euromaster od początku 2020 roku planowane były działania prospołeczne i większe zaangażowanie we wsparcie lokalnych inicjatyw w podobnym charakterze, podejmowanych przez franczyzobiorców Sieci. Szukając fundacji, którą firma mogłaby wesprzeć, pod koniec roku wytypowano Fundację Ambulans z Serca karetka dla bezdomnych.
          Fundacja to mała organizacja, łącząca kilkunastu lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarki, którzy po godzinach pracy, bezinteresownie i bez dodatkowego wynagrodzenia, jeżdżą fundacyjną karetką po warszawskich ulicach niosąc pomoc medyczną osobom bezdomnym. Fundacja jest o tyle bliska firmie Euromaster, że jej działanie opiera się na świadczeniu pomocy medycznej dzięki karetce, bez której pomoc nie byłaby możliwa. Kluczowym założeniem firmy Euromaster natomiast jest utrzymanie mobilności, dlatego też mobilna działalność fundacji doskonale wpisuje się w założenia Euromaster.
        Jak wynika z rozmów z przedstawicielami Fundacji, większość środków, jaką uzyskują od darczyńców przeznaczana jest na bezpośrednią pomoc podopiecznym Fundacji, natomiast komfort i bezpieczeństwo zespołu medycznego stawiane są na dalszym planie. Zespół medyczny ma do swojej dyspozycji kilkunastoletnią karetkę, która wymaga ciągłych napraw i serwisowania. Karetka, dzięki pomocy Euromaster, w jednym z serwisów Sieci, w Warszawie nieodpłatnie przeszła przegląd techniczny, konieczne naprawy i dostała nowe opony. Niestety, wiek i stan techniczny pojazdu wskazują na krótki okres możliwego, bezpiecznego użytkowania.

         Dlatego firma Euromaster postanowiła zrobić znacznie więcej niż tylko naprawić auto. Aby wesprzeć Fundację w pozyskaniu środków na zakup nowej, w pełni sprawnej i bezpiecznej karetki, założyła zbiórkę na siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/karetka-dla-ambulansu-z-serca

„Liczymy na wsparcie tej inicjatywy przez naszych Franczyzobiorców, Partnerów biznesowych, Dostawców i innych ludzi dobrego serca oraz wpłaty środków na zbiórkę”- mówi Mirosław Mielnicki, szef działu Oferty w Euromaster.

Pomóżmy im razem i pamiętajmy, że dobro wraca!

 

Euromaster

Przeczytaj również
Popularne