Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
UTA

Usługi flotowe na czas kryzysu

Business Lease proponuje swoim klientom unikatowe rozwiązanie, które pozwala skutecznie zaplanować budżet flotowy w zmieniających się warunkach. Okres i przebieg oraz wartość inwestycji, to podstawowe parametry służące do wyliczenia miesięcznej raty najmu długoterminowego.

 

A co jeśli w trakcie kontraktu konieczna jest zmiana limitu kilometrów? Albo trzeba wydłużyć czas korzystania z pojazdu? Często w tym momencie współpracy z CFM, pojawia się obawa, jaka będzie nowa rata po zmianach. Aby uniknąć niespodzianek w postaci zaskakujących wartości po rekalkulacji kontraktu, Business Lease proponuje Klientom Matrycę Rekalkulacji.  Jest to narzędzie, dzięki któremu z góry wiadomo, jak zmieni się miesięczny czynsz, jeśli pierwotne parametry kontraktu ulegną modyfikacji. Nasi Klienci mogą samodzielnie obliczyć wysokość miesięcznej raty w sytuacji, kiedy wcześniej przyjęte założenia przestały być aktualne.

Zalety Matrycy Rekalkulacji:

  • Przewidywalność i transparentność zmian TCO, jeśli pierwotne parametry kontraktu ulegną modyfikacji,
  • Pewne i proste  budżetowanie,
  • Pełne bezpieczeństwo decyzji finansowych w kilkuletniej perspektywie

Matryca Rekalkulacji Business Lease Poland to doskonałe narzędzie dla osób zarządzających flotą w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Przeczytaj również
Popularne