Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Oferta pracy – Fleets International Enterprises

www.fleetsenterprises.com

Fleets International Enterprises (FIE) to działająca globalnie firma zarządzająca flotą i mobilnością z centralą Niemczech. Nasze regionalne znajdują się w kilkunastu krajach w regionie Europy i Ameryki. Stale powiększamy nasze portfolio usług w oparciu o własną platformę online i technologiczne know-how. Wspieramy korporacyjnych, międzynarodowych Klientów na całym świecie w zarządzaniu flotami i strategiami mobilności. Polskie biuro FIE to hub obsługujący klientów w Polce i całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Poszukujemy zmotywowanego pracownika na stanowisko Fleet Administrator – do naszego warszawskiego biura mieszczącego się w Warszawie (Stadion Narodowy) – praca stacjonarna.

Idealny kandydat(ka) to: pasjonat floty, mobilności i technologii, gotowy wspierać osiąganie celów firmy i naszych Klientów.

Główne zadania to: ciągłe podnoszenie poziomu zarządzania flotą naszych Klientów, zarządzanie na poziomie operacyjnym i realizacji nowych strategii.

Zadania:

  • Pierwszy punkt kontaktu dla użytkowników samochodów służbowych, decydentów flotowych i dostawców
  • Współpraca z wewnętrznymi działami naszej firmy, wykorzystując ich zasoby w obsłudze Klienta
  • Budowa zaufania i stabilności całej struktury firmy w relacji z Klientami i dostawcami
  • Obsługa i rozwój systemu informatycznego firmy (zarządzanie bazami, przetargi elektroniczne, raportowanie, automatyzacja procesów)
  • Opracowywanie raportów cyklicznych i przygotowanie spotkań strategicznych w oparciu o uzgodnione zasady

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu flotą/ w motoryzacji, mobilności
  •  Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - min. B2 (warunek konieczny), inny język CEE (rumuński/węgierski/czeski) będzie atutem!
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i optymizm

Czego możesz się spodziewać?

  • Dostęp do międzynarodowego środowiska pracy i praca zespołowa
  • Pełne wsparcie we wdrożeniu doświadczonego zespołu
  • Adekwatne wynagrodzenie (umowa o pracę)
  • Dobra atmosfera pracy w Polsce i w środowisku międzynarodowym
  • - Możliwości rozwoju kariery we wszystkich biurach firmy

Rozpoczęcie pracy: asap - 10-11.2021.

Wyślij swoje CV na info@fleetsenterprises.com wyłącznie w języku angielskim z tematem „Job FIE Poland” i czekaj na naszą reakcję. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę w j. angielskim.

Więcej o nas: www.fleetsenterprises.com.

Przeczytaj również
Popularne