Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
GEOTAB

Leasys uruchamia Leasys Miles

Leasys, lider wynajmu długoterminowego we Włoszech i jeden z wiodących graczy na rynku wynajmu długoterminowego w Europie uruchamia na rynku polskim jeden z najnowszych programów wynajmu: “Leasys Miles”. W ramach oferty dla klientów dostępne są dwa rodzaje pakietów: “Miles” i “Miles Plus” różniące się zakresem zawartych usług.

Program zainspirowany coraz bardziej znanym klientom i powszechnym w różnych usługach trendem „Pay per use” - oferuje możliwość płacenia za rzeczywiste użytkowanie pojazdu. “Leasys Miles” to najnowszy z serii innowacyjnych produktów, które Leasys wprowadził na rynek w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Koncepcja ,,Płać za przejechane kilometry” doskonale wpisuje się w potrzebę posiadania bezpiecznego i elastycznego rozwiązania mobilnego – szczególnie ważnego podczas obecnej sytuacji spowodowanej pandemią Covid19.

“Leasys Miles” powstał również z myślą o klientach, którzy korzystają z samochodu w sposób nieregularny i pokonują mniej kilometrów niż przeciętny kierowca w Polsce (~ Produkt w wersji pilotażowej dostępny jest na samochody Fiat 500 1.0 70 KM HYBRID CULT oraz Jeep Renegade LIMITED GSE T3 Turbo 120KM M6.

Formuła “Leasys Miles” i “Leasys Miles Plus” pozwala kierowcy wynająć samochód na 48 miesięcy bez wpłaty własnej, opłacać niski miesięczny stały czynsz za wynajmowany samochód oraz mniej niż 0,7 PLN za każdy rzeczywiście przejechany kilometr, ponieważ miesięczny czynsz wynajmu składa się z dwóch części:

  • stałej miesięcznej kwoty, znacznie niższej niż w przypadku standardowej  raty wynajmu,
  • zmiennej składki  zależnej od faktycznie przejechanych w ciągu miesiąca kilometrów.

Taka oferta pozwala zminimalizować miesięczne koszty klienta przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa osobistego i mobilności. W produkcie “Leasys Miles” i “Leasys Miles Plus” klient nie deklaruje limitu kilometrów na początku trwania kontraktu.

Ponadto w ofercie “Leasys Miles” i “Leasys Miles Plus” pierwszy 1 000 kilometrów klient otrzymuje gratis – klient płaci jedynie stałą część czynszu. Naliczanie zmiennej składki czynszu za przejechane kilometry rozpoczyna się dopiero po przekroczeniu pierwszego 1 000 kilometrów.

W celu obliczenia zmiennej części raty, ten pionierski produkt wykorzystuje najnowocześniejszą technologię TBox, która rejestruje ruch pojazdu i oblicza koszt całkowity na podstawie faktycznie przejechanych przez klienta kilometrów.
Użytkownicy Fiata 500 1.0 70 KM HYBRID CULT w przypadku wyboru pakietu “Miles” opłacają stały czynsz miesięczny w wysokości 349 zł netto oraz dodatkowo po przejechaniu pierwszego 1 000 kilometrów jedynie 41 groszy netto za każdy faktycznie przejechany kilometr. Posiadacze Jeepa Renegade LIMITED GSE T3 Turbo 120KM M6 opłacają stały czynsz miesięczny w kwocie 599 zł netto a po przejechaniu pierwszego 1 000 kilometrów jedyne 55 groszy netto za każdy faktycznie przejechany kilometr w zależności od wybranego pakietu. Powyższe stawki ulegną zmianie w przypadku wyboru przez klienta pakietu “Leasys Miles Plus”.

 

Leasys

Przeczytaj również
Popularne