Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
E-toll

Leasys i FCA Bank wprowadzają Electric Days

FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce (dalej FCA Bank) i Leasys Polska Sp. Z o.o. (dalej Leasys) od 12 do 30 kwietnia lutego wprowadzają oferty związane z elektromobilnością. Electric Days wprowadzony jest jednocześnie w 10 krajach europejskich z indywidualnymi ofertami dla każdego rynku. W Polsce oferta Electric Days obejmuje finansowanie samochodów elektrycznych i hybrydowych w Kredycie Niska Rata oraz w ofercie wynajmu.

Na świecie rośnie zapotrzebowanie na mobilność elektryczną, zwłaszcza w Europie, gdzie wzrost liczby samochodów elektrycznych i hybrydowych jest trzycyfrowy. Leasys i FCA Bank chcąc odgrywać wiodącą rolę i spełniając życzenia swoich klientów uruchomili „Electric Days”. Akcja obejmuje trzy tygodnie specjalnych ofert poświęconych mobilności elektrycznej realizowanych w całości w sposób cyfrowy. Oferty na finansowanie samochodów elektrycznych i hybrydowych będą aktywne od dnia dzisiejszego do końca kwietnia sprawiając, że usługi oferowane zarówno przez Grupę jak i Leasys będą jeszcze bardziej dostępne i dostosowane do potrzeb klienta

  • Samochody elektryczne i hybrydowe w Kredycie Niska Rata z gwarantowanym odkupem samochodu już po 2 latach

Oferta została przygotowana dla klientów ceniących sobie elastyczność i wygodę w przygotowanych dla nich rozwiązaniach finansowych. Kredyt Niska Rata dostępny jest na wszystkie marki i modele nowych samochodów dostępnych w salonach sieci FCA Poland dzięki czemu każdy z klientów z pewnością znajdzie samochód dla siebie. Bardzo atrakcyjne oprocentowanie, brak konieczności dokonania pierwszej wpłaty, możliwość skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczeniowej oraz elastyczny okres finansowania to nie jedyne zalety oferty Kredytu Niska Rata. Dzięki zastosowaniu raty balonowej z gwarancją odkupu przez dealera Klient ma 3 możliwości zakończenia umowy: oddanie samochodu do dealera i wymianę samochodu na nowy juz po 2 latach użytkowania pojazdu, spłatę raty balonowej ze środków uzyskanych od dealera lub sfinansowanie raty balonowej w kolejnym kredycie. Dostęp do mobilności elektrycznej możliwy jest zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu!  Digitalizacja wprowadzana w FCA Bank sprawia, że wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo! Cyfrowa ewolucja FCA Banku nie kończy się na uruchomieniu kredytu. Dzięki dostępowi do portalu klienta my.FCABank.pl każdy z Klientów ma stały dostęp do danych umowy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – również bez wychodzenia z domu, na komputerze, tablecie lub smartfonie dzięki nowym aplikacjom w sklepie Google lub Play! Poza godzinami pracy Biura Obsługi Klienta, klienci mają możliwość m.in elektronicznego składania wniosków, weryfikacji statusu płatności i zmiany danych w umowie oszczędzając czas i pieniądze przeznaczane na papier i opłacenie przesyłek pocztowych.

 

  • Samochody elektryczne i hybrydowe w ofercie wynajmu

Oferta wynajmu kierowana hasłem: Nie kupuj – wynajmij została przygotowana dla klientów prowadzących działalność gospodarczą i przedsiębiorców. Podczas Electric Days Leasys przygotował specjalną ofertę wynajmu samochodów elektrycznych i hybrydowych:

  • Nowy elektryczny Fiat 500 BEV Business Edition już od 1499 zł netto miesięcznie
  • Jeep Renegade LIMITED Plug-In Hybrid już od 1600 zł netto miesięcznie
  • Jeep Compass LIMITED Plug-In Hybrid już od 1999 zł netto miesięcznie

Oferta wynajmu nie zawiera konieczności wniesienia pierwszego czynszu, a koszty rejestracji i ubezpieczenia OC samochodu są zawarte w racie, dzięki czemu Klienci Leasys nie muszą angażować własnych środków na starcie. Najem to nowoczesne rozwiązanie dla firm rozważających użytkowanie nowego samochodu płacąc za niego stały miesięczny czynsz. Klient ponosi jedynie podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu w zależności od wybranego pakietu usług dodatkowych. Dzięki elastyczności oferty klient nie musi się już martwić zbliżającym się terminem ubezpieczenia OC, przeglądu samochodu czy wymiany opon. W zależności od wybranej opcji wszystko to pokrywa comiesięczny czynsz o stałej wysokości.

 

FCA Bank i Leasys rozpoczynają międzynarodową kampanię handlową obejmującą 10 krajów europejskich jednocześnie poświęconych mobilności elektrycznej oraz zrównoważonemu rozwojowi. Włochy, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania, Holandia, Polska, Portugalia, Dania i Belgia zaoferują swoim klientom najlepsze rozwiązania cyfrowe, aby zagwarantować ekologiczną mobilność i elastyczne usługi finansowe na każdym z rynków.

Silna ekspansja Grupy FCA Bank również znajduje swoje miejsce w tych inicjatywach, które strategicznie angażują wszystkie rynki w sposób synergiczny, ekologiczny i cyfrowy - trzy filary wizji Grupy, której celem jest zaoferowanie klientom z całej Europy takiej samej obsługi na wysokim poziomie.

 

Leasys / FCA Bank

Przeczytaj również
Popularne