Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Fleet Derby TOP

Hyundai i Arval z ofertą wynajmu długoterminowego

Już po wejściu do salonu Hyundaia każdy potencjalny klient indywidualny i firmowy może liczyć na ofertę wynajmu długoterminowego z pełną obsługą (full service leasing), która powstała we współpracy z Arval Service Lease Polska. Oferta jest dostępna pod nazwą Hyundai Fleet Lease oraz Hyundai Abonament.

Klienci firmowi oraz indywidualni mogą teraz skorzystać w salonach Hyundai z opcji wynajmu długoterminowego pojazdów przygotowanego przy współpracy z Arval. Oferta dla przedsiębiorców dostępna jest w ramach Hyundai Fleet Lease dla Klientów indywidualnych jako Hyundai Abonament. Obie usługi są oferowane przy współpracy z Arval Service Lease Polska, największą w Polsce firmą specjalizującą się w wynajmie długoterminowym pojazdów i zarządzaniu flotą (car fleet management – CFM) należącą do Grupy BNP Paribas.

Oferta Hyundai Fleet Lease to propozycja dla przedsiębiorców, którzy poszukują usługi wynajmu z tzw. pełną obsługą, w ramach której otrzymują pakiet ubezpieczeń, pakiet serwisowy, opcję wymiany opon, a także samochód zastępczy na czas ewentualnej naprawy. Umowa zawierana jest na okres od 30 do 60 miesięcy z możliwością zerowej opłaty wstępnej.

Natomiast Hyundai Abonament, to propozycja dla Klientów indywidualnych, która jest odzwierciedleniem oferty dotychczas dostępnej dla przedsiębiorców. Klienci indywidualni mają możliwość korzystania z tej formy finansowania w przypadku każdego nowego samochodu marki Hyundai.

W usłudze tej możemy wynająć np. Hyundaia i20 w cenie 943 zł netto miesięcznie, przy 4-letniej umowie i limicie przebiegu do 15 tys. km rocznie. Za Hyundaia Tucson, przy tych samych parametrach, będziemy płacić 1342 zł miesięcznie. Co ciekawe możemy też zamówić Hyundaia Konę Electric. Wówczas nasza rata miesięczna wyniesie od 2312 zł netto miesięcznie.

PD / Hyundai

 

Przeczytaj również
Popularne