Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Hitach Capital Polska dostarczyło pojazdy dla Euro-net

Euro-net Sp. z o.o., właściciel sieci RTV EURO AGD, wzmacnia swoją flotę dostawczą, aby jeszcze szybciej i sprawniej dostarczać klientom produkty. W tym celu nawiązało współpracę z Hitachi Capital Polska, które zapewni spółce 20 nowych pojazdów w ramach wynajmu długoterminowego.

Hitachi Capital Polska przekazała firmie Euro-net pojazdy marki Renault, wyposażone w specjalistyczną zabudowę wykonaną przez Moto Wektor z Bielska-Białej. Samochody,  z których korzysta Euro-net są rozpoznawalne dzięki żółtym szoferkom i reklamom firmy na kontenerze.   

Przeznaczone dla dystrybucji lokalnej auta cechuje łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej, komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz oszczędność w użytkowaniu. Samochody spełniają przy tym wszelkie normy czystości spalin, a lekka specjalistyczna, zabudowa korzystnie wpływa na ilość zużywanego paliwa.

Stale rośnie popularność wynajmu długoterminowego pojazdów dostawczych, który zapewnia pełne zarządzanie flotą klienta, dzięki temu firma może skupić się na głównej działalności biznesowej.

Hitachi Capital Polska zarządza flotą prawie 10 000 pojazdów, oferując pełną gamę samochodów osobowych, użytkowych, ciężarowych, w tym pojazdy elektryczne.  Posiadający specjalistyczną wiedzę pracownicy pomagają Klientom na każdym etapie tworzenia lub wymiany floty firmowych pojazdów, dopasowując najlepsze rozwiązania do prowadzonej przez nich działalności.  

 

Hitachi Capital Polska

Przeczytaj również
Popularne