Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Total

DBK Rental wprowadza usługę wynajmu krótkoterminowego

DBK Rental, należący do Grupy DBK – lidera rozwiązań dla branży transportowej w Polsce – powiększa flotę oraz rozszerza ofertę wynajmu. Teraz pojazdy ciężarowe, dostawcze i naczepy dostępne są również w wynajmie krótkoterminowym.

DBK Rental to wiodąca marka na rynku wynajmu pojazdów użytkowych w Polsce. Dotychczas flota firmy, licząca ponad 3000 pojazdów, obejmowała samochody ciężarowe, dostawcze, naczepy, a także pojazdy specjalistyczne dostępne w wynajmie na okres od 36 do 60 miesięcy. Klienci DBK Rental to przede wszystkim firmy poszukujące elastyczności, jaką daje im wynajem. W ramach stałej miesięcznej opłaty otrzymują oni pełną mobilność w realizacji usług transportowych, czyli m.in.: finansowanie, ubezpieczenie, podatki drogowe, rejestracje, serwis, opony, a także samochód zastępczy w razie potrzeby. Jest to zgodne z głównym hasłem DBK Rental – „Po prostu jedź, a my zajmiemy się resztą”. Elastyczne podejście do usługi wynajmu pojazdów to wyjście naprzeciw potrzebom przedsiębiorców małych i dużych, działających w różnych branżach. Z tego względu z początkiem listopada br. DBK Rental wprowadziło usługę najmu krótkoterminowego – od 1 dnia do 12 miesięcy.

Oferta wynajmu krótkoterminowego jest skierowana do firm, które poszukują sposobów na optymalizację floty bądź zaspokojenie potrzeb transportu krótkoterminowego. Korzystając z wynajmu krótkoterminowego mogą one powiększać flotę w momentach zwiększonego zapotrzebowania – np. w okresach letnich czy świątecznych. Wynajem krótkoterminowy to również rozwiązanie na sytuacje nieplanowane, wymagające szybkiej reakcji, jak usterka pojazdu. Korzystając z wynajmu krótkoterminowego, klienci mogą szybko odzyskać mobilność i korzystać z naszego pojazdu w charakterze pojazdu zastępczego. – mówi Artur Nowicki, Prezes Zarządu DBK Rental.

Wprowadzenie usługi wynajmu krótkoterminowego to element długoterminowej strategii Grupy DBK. Obecnie flota DBK Rental liczy już  ponad 3000 pojazdów i ma się powiększyć do ponad 7000 w ciągu najbliższych 4 lat. DBK Rental posiada przy tym najmłodszą flotę pojazdów w Polsce. Średni wiek pojazdu to 17 miesięcy, co pozwala klientom na zachowanie pełnej mobilności, spełniając przy tym najnowsze normy emisji spalin. Wszystkie pojazdy we flocie DBK Rental są wyposażone w zaawansowane urządzenia telematyczne pozwalające na efektywne zarządzanie pojazdami, jak i kierowcami, co wpływa na obniżenie kosztów transportu oraz zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

____________________________________________________________________________

Grupa DBK

Przeczytaj również
Popularne