Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
AUTO PAY

CUK Ubezpieczenia świętuje, klienci korzystają

Otwarcie pierwszej placówki CUK Ubezpieczenia nastąpiło 2 lipca 2001 roku w Toruniu. Wtedy jedynymi pracownikami multiagencji byli jej założyciele i obecni prezesi spółki: Jacek Byliński i Maciej Kuczwalski. Początkowo oferta CUK ograniczała się do produktów komunikacyjnych siedmiu towarzystw ubezpieczeniowych. 20 lat później sieć sprzedaży CUK Ubezpieczenia liczy 345 placówek, 321 punktów partnerskich, 430 niezależnych agentów, łącznie ponad 2000 Doradców CUK.

Pionierzy rynku ubezpieczeń

„Na początku dzieliliśmy nasz czas między biuro a spotkania zewnętrzne. Odwiedziliśmy niemal wszystkie komisy samochodowe w okolicy aby nawiązać z nimi współpracę. Wtedy były to podstawowe miejsca zakupu pojazdów, bo w tamtych czasach nie było tak rozbudowanych platform internetowych. Po trzech miesiącach obsługiwaliśmy większość okolicznych komisów.” – wspomina Maciej Kuczwalski, Członek Zarządu CUK Ubezpieczenia

Wraz z rozwojem firmy, rozwijała się również oferta produktowa. Do ubezpieczeń komunikacyjnych stopniowo dołączały kolejne takie jak: ubezpieczenie mienia, ubezpieczenia rolne i dla biznesu czy w końcu ubezpieczenie na życie oraz kolejne towarzystwa - aktualnie CUK ubezpieczenia oferuje produkty 30 towarzystw i dostarcza swoim klientom kompleksową ochronę ubezpieczeniową.

Rozwój sieci sprzedaży i oferty produktowej, to nie jedyne co zmieniło się na przestrzeni lat. Dla założycieli multiagencji od początku ważny był również rozwój narzędzi ułatwiających pracę i obsługę klienta.

„20 lat temu agenci nie wykorzystywali żadnych narzędzi, które ułatwiałyby wyliczanie składek. Kalkulacji dokonywali na kalkulatorach, co zajmowało sporo czasu, a w dodatku łatwo było popełnić błędy.” mówi Jacek Byliński, Prezes Zarządu CUK Ubezpieczenia

Zanim wystartowała nasza pierwsza placówka przez wiele dni przygotowywałem oparty na excelu arkusz kalkulacyjny, w którym zdigitalizowałem wszystkie taryfy. Było to stosunkow proste ale bardzo przydatne narzędzie, gdyż po zadaniu kilku pytań klient otrzymywał wyliczenie i porównanie cen wszystkich polis. Ten arkusz był rozbudowywany i funkcjonował aż do 2004 roku. Dziś nad rozwojem naszych porównywarek, systemów sprzedażowych, aplikacji klineckich na bieżąco pacuje zespół ponad 40 programistów ” dodaje Jacek Byliński

Moc Rabatów od CUK Ubezpieczenia

W trakcie swojego funkcjonowanie CUK Ubezpieczenia może się pochwalić wdrożeniem wielu innowacji technologicznych, które ułatwiają prace agentów oraz przyśpieszają obsługę klienta. Dzięki integracjom systemowym z 30 Towarzystwami, narzędziom do sczytywania danych z kodu AZTEC w dowodzie rejestracyjny klient może otrzymać porównanie składek OC/AC i zakresów polis wszystkich ubezpieczycieli w zaledwie 45 sekund. Dodatkowo klienci CUK Ubezpieczenia mają do dyspozycji aplikacje mobilną, która nie tylko pokazuje jakie polisy znajdują się w portfelu klienta, ale przypomina o terminie wygaśnięcia polisy, umożliwia zakup dodatkowego ubezpieczeni czy zgłoszenie szkody.

Misją CUK Ubezpieczenia jest tworzenie przyjaznego świata ubezpieczeń i misję tę firma realizuje już od 20 lat. W tym roku, z okazji obchodzonej rocznicy, CUK Ubezpieczenia przygotowało pakiet specjalnych ofert dostępnych przez cały rok.

„Chcemy podziękować naszym klientom za zaufanie, którym obdarzają nas od 20 lat. Rocznie w CUK Ubezpieczenia obsługujemy ponad pół miliona klientów, co jest najlepszym dowodem na to, że udaje nam się realizować naszą misję. Dzięki nam,  dzięki temu, że porównujemy oferty 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych, naszym klientom udaje  się zaoszczędzić ponad 100 mln złotych rocznie. W tym roku dla obecnych i nowych klientów przygotowaliśmy MOC RABATÓW – wyjątkowe oferty na zakup produktów ubezpieczeniowych w trzech kategoriach: ubezpieczenie auta, ubezpieczenie domu lub mieszkania oraz ubezpieczenie życia i zdrowia. MOC RABATÓW to nie tylko wyjątkowe oferty cenowe, ale również dodatkowe produkty ubezpieczeniowe, czy zniżki na zakupy u naszych partnerów.” mówi Jacek Byliński, Prezes Zarządu CUK Ubezpieczenia

Przeczytaj również
Popularne