Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Trends

Omoda 5 jednak wcześniej

Elektryczna OMODA 5 zadebiutuje w Polsce wcześniej niż planowano – będzie dostępna w tym samym czasie, co model spalinowy. „Mlodsze pokolenia szukają rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Samochody OMODA odpowiadają na to zapotrzebowanie” – mówi Eric Zheng, dyrektor krajowy OMODA w Polsce.


Model elektryczny OMODA 5 łączy w sobie nowoczesny design oraz najnowsze technologie, które zapewniają komfortowe bezemisyjne podróżowanie.

OMODA E5 wyposażona jest w wysoce wydajny układ elektryczny o stabilnej mocy wyjściowej ponad 94 proc., który zapewnia wyjątkowe ciche podróżowanie. „Obok ekologii, stawiamy tu przede wszystkim na wysoką wygodę i komfort podróżowania. Skupiliśmy się na tym, aby hałas w środku był maksymalnie ograniczony. Oprócz cichego układu, wykorzystujemy z przodu szyby o zmniejszonej przepuszczalności dźwięków z zewnątrz”, mówi Eric Zheng, dyrektor krajowy OMODA w Polsce.

Akumulator o pojemności 61 kWh nie tylko zapewnia duży zasięg do 430 kilometrów, ale także umożliwia szybkie ładowanie, co jest kluczowe dla nowoczesnych modeli elektrycznych. Od 30 do 80 proc. OMODA E5 naładuje się w około 30 minut. Dzięki najnowszej technologii, bateria jest w pełni bezpieczna i ładowanie w części naładowanego akumulatora nie wpływa na jego żywotność.

Nowoczesne technologie są również zauważalne w środku. Inteligentny kokpit i wszystkie aplikacje są sterowane przez procesory Qualcomm, które zapewniają szybkie działanie. Dzięki temu interakcja z samochodem za pomocą 24,6-calowego zakrzywionego podwójnego ekranu jest niezwykle płynne. Wyświetlanie obrazów w rozdzielczości 2K HD zapewnia bardzo wysoką jakość i ostrość, bez potrzebny nadmiernego wpatrywania się w ekrany. To w połączeniu z szybkością ładowania wszystkich informacji i aplikacji na ekranach pozwala na jak najkrótsze odrywanie wzroku od drogi, co również przekłada się na bezpieczeństwo podczas jazdy. Poza tym, OMODA E5 będzie oferowała aż dziesięć trybów jazdy i 19 zaawansowanych inteligentnych funkcji wspomagających prowadzenie.„Elektryczny model OMODY 5 jest więc idealnym odwzorowaniem wartości i preferencji młodego pokolenia kierowców w Polsce. Wiemy, że rynek jest gotowy na przyjazne środowisku samochody elektryczne w przystępnej cenie. Jesteśmy przekonani, że elektryczny samochód OMODA 5 podbije polski rynek" – podsumowuje Eric Zheng.

Przeczytaj również
Popularne