Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

„Ekspert Flotowy” ruszyły zapisy na edycję 2022r.

Ekspert Flotowy już na stałe wpisał się w kalendarz branżowych wydarzeń dla managerów flot. W tym roku obchodzi jubileusz 10lecia i zakłada trzy szkolenia, egzamin sprawdzający wiedzę i uroczystą galę dla finalistów. 

Szkolenia organizuje Volkswagen Financial Services wraz z partnerami ŠKODA i Stowarzyszeniem kierowników Flot Samochodowych. Najważniejsze poruszane tematy dotyczą bezpieczeństwa na drodze, elektromobilność i narzędzi do diagnozy obszaru flot w firmie. VWFS już od dziesięciu lat bezpłatnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem flotowym. Przekazuje dobre praktyki, rozwija kompetencje i opowiada o trendach rynkowych w tematach związanych z leasingiem i optymalizacją kosztów zarządzania firmową flotą. 
Aby uczestniczyć w szkoleniach wymagana jest rejestracja w formularzu na stronie www.ekspertflotowyekstra.pl

 

Jak zawsze szkolenia przedstawiają wiedzę merytoryczną i wieloletnie doświadczenie w branży flotowej. W tym roku VWFS dodał praktyczne szkolenie związane z bezpieczeństwem. Wszystkie szkolenia i testy są bezpłatne. Poniżej znajduje się plan szkoleń.

  1. 09.06.2022r. „Bezpieczeństwo na drodze” Tor Driveland k. Żyrardowa. 

  • Forma stacjonarna i on-line. 

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy obejmie pokaz akcji ratunkowej, instruktaż jak się zachować w niebezpiecznych sytuacjach oraz jakie są procedury bezpieczeństwa. Szkolenie odbędzie się w  częściach praktycznej i teoretycznej. 

 

  1. 20.09.2022r. „Elektromobilność” Warszwa

  • Forma stacjonarna i online

  • Szkolenie obejmie tematy jak: trendy w Polsce i na świecie, jak przygotować się do transformacji jako firma oraz jak wyliczyć TCO dla aut elektrycznych?

 

  1. 11.10.2022r. „Narzędzie do diagnozy obszaru flot „Spider” i budowania strategii flotowej” Warszawa

 

  • Forma stacjonarna i online

Szkolenie poprowadzi dr Daniel Trzaskowski, Dyrektor Sprzedaży Cyfrowej i Flotowej w Volkswagen Financial Services Polska.

 

VWFS wraca też do tradycji sprawdzania wiedzy uczestników szkoleń. Najlepsi z nich zostaną uhonorowani tytułemi „Ekspert Flotowy 2022r.” oraz „Ekspert Flotowy” na uroczystej gali finałowej w listopadzie. 

– Cieszy nas fakt, że Ekspert Flotowy , który jest kluczowym wydarzeniem w branży, obchodzi swój jubileusz. W tym roku już po raz dziesiąty zapraszamy profesjonalistów flotowych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę. Ekspert Flotowy to przestrzeń dla menedżerów parków samochodowych, gdzie mogą wymieniać się informacjami i doświadczeniem, wskazywać dobre praktyki i mieć czas na rozmowę o trendach rynkowych związanych z leasingiem i optymalizacją kosztów firmowej floty – mówi dr Daniel Trzaskowski, dyrektor sprzedaży cyfrowej i flotowej w Volkswagen Financial Services.

 

Advertisement

Przeczytaj również
Popularne