Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
E-toll

Wynajem śmieciarki się opłaca

Fraikin oferuje wynajem śmieciarek na okres już od 12 miesięcy. Wynajem daje możliwość m.in. zachowania ciągłości biznesu i uniknięcia zmartwień związanych z koszta eksploatacji.

„…Autobus czerwony przez ulice mega miasta mknie…”, tak śpiewała Maryla Rodowicz wiele lat temu i choć mowa tu nie będzie o autobusie, a o innym pojeździe,– to on też przemierza codziennie wąskie uliczki naszych miast. ŚMIECIARKA.

Nie zdawałem sobie sprawy, że smieciarkę można wynająć”- z takimi komentarzami spotykamy dość często, bo rzeczywiście mało kto wie, że to możliwe. A jednak. Są to pojazdy, które jak każde inne jesteśmy w stanie przygotować dokładnie pod zamówienie Klienta. We Fraikin Polska mamy specjalistów, którzy doskonale znają rynek i finalnie są w stanie dostarczyć śmieciarkę w konfiguracji, którą określi Klient, uwzględniając potrzeby związane z gabarytami, pojemnością, rodzajem paliwa, kończąc na usłudze oklejenia w barwy Klienta.

Myśląc o wynajmie takiego pojazdu, często pojawia się opinia i przeświadczenie, że okres wynajmu musi być zapewne długi. We Fraikin Polska, wynajmujemy śmieciarkę już nawet na okres 12 miesięcy, na nowym sprzęcie, co jest rzadkością na rynku. Mamy w tym duże doświadczenie nie tylko jako Grupa Fraikin, która oferuje takie pojazdy od lat, ale również lokalnie jako Fraikin Polska. W naszym portfolio znajdują się znane i bardzo duże firmy (korporacje) oraz mniejsze, które bardzo chwalą sobie wieloletnią współprace z nami.

 

Śmieciarki to pojazdy wyjątkowe z wielkimi możliwościami, jeśli chodzi o zaawansowaną technologię. Muszą być ekologiczne, szybkie, wygodne, pojemne, zwinne – po prostu idealne. Oferujemy wynajem pojazdów w zasadzie nie ograniczając się jeśli chodzi o DMC, montujemy najnowsze systemy, jak chociażby RFID-system identyfikacji pojemników, wychodzimy też naprzeciw coraz to większemu gronu Klientów i oferujemy również śmieciarki z napędem elektrycznym.

Większe zainteresowanie śmieciarkami z takim właśnie napędem związane jest zapewne z m.in. z obowiązującą od lutego 2018 r., ustawą o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Nakłada ona m.in. na samorządy średnich i dużych miast obowiązek korzystania z usług firm porządkowych, których flotę  w 10 proc. stanowić ma nowoczesny tabor elektryczny lub zasilany paliwem ekologicznym.

 

Przygotowując ofertę wynajmu dla Klienta zawsze bierzemy pod uwagę nie tylko aspekty związane z optymalizacją ceny, ale zwracamy też uwagę na problemy związane z bezpieczeństwem i ekologią. Oferujemy pełny serwis, jak w przypadku innych aut użytkowych, dzięki czemu zapewniamy ciągłość biznesu, a w przypadku firm komunalnych / oczyszczania miasta wiemy, jak bardzo jest to istotne.

Oddając pojazd w ręce Klienta, odpowiedzialność w zakresie serwisu auta podczas jego użytkowania pozostaje niemal w pełni w gestii Fraikin Polska. Oferujemy bowiem pełne ubezpieczenie OC i AC, przeglądy i naprawy podwozia oraz zabudowy, pojazdy zastępcze, zakup i wymianę opon, a także prewencyjny przegląd w miejscu garażowania raz/kwartał.

Pamiętajmy, że śmieciarki, czy inne pojazdy specjalistyczne można wynająć. I to już od 12 miesięcy, nie martwiąc się przy tym o koszty eksploatacyjne i codzienne użytkowanie. Wynajem się opłaca. Fraikin: You drive, we care!

 

www.fraikin.pl

Przeczytaj również
Popularne