Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Fleet Marke Week 2021

Wynajem śmieciarki się opłaca

Fraikin oferuje wynajem śmieciarek na okres już od 12 miesięcy. Wynajem daje możliwość m.in. zachowania ciągłości biznesu i uniknięcia zmartwień związanych z koszta eksploatacji.

„…Autobus czerwony przez ulice mega miasta mknie…”, tak śpiewała Maryla Rodowicz wiele lat temu i choć mowa tu nie będzie o autobusie, a o innym pojeździe,– to on też przemierza codziennie wąskie uliczki naszych miast. ŚMIECIARKA.

Nie zdawałem sobie sprawy, że smieciarkę można wynająć”- z takimi komentarzami spotykamy dość często, bo rzeczywiście mało kto wie, że to możliwe. A jednak. Są to pojazdy, które jak każde inne jesteśmy w stanie przygotować dokładnie pod zamówienie Klienta. We Fraikin Polska mamy specjalistów, którzy doskonale znają rynek i finalnie są w stanie dostarczyć śmieciarkę w konfiguracji, którą określi Klient, uwzględniając potrzeby związane z gabarytami, pojemnością, rodzajem paliwa, kończąc na usłudze oklejenia w barwy Klienta.

Myśląc o wynajmie takiego pojazdu, często pojawia się opinia i przeświadczenie, że okres wynajmu musi być zapewne długi. We Fraikin Polska, wynajmujemy śmieciarkę już nawet na okres 12 miesięcy, na nowym sprzęcie, co jest rzadkością na rynku. Mamy w tym duże doświadczenie nie tylko jako Grupa Fraikin, która oferuje takie pojazdy od lat, ale również lokalnie jako Fraikin Polska. W naszym portfolio znajdują się znane i bardzo duże firmy (korporacje) oraz mniejsze, które bardzo chwalą sobie wieloletnią współprace z nami.

 

Śmieciarki to pojazdy wyjątkowe z wielkimi możliwościami, jeśli chodzi o zaawansowaną technologię. Muszą być ekologiczne, szybkie, wygodne, pojemne, zwinne – po prostu idealne. Oferujemy wynajem pojazdów w zasadzie nie ograniczając się jeśli chodzi o DMC, montujemy najnowsze systemy, jak chociażby RFID-system identyfikacji pojemników, wychodzimy też naprzeciw coraz to większemu gronu Klientów i oferujemy również śmieciarki z napędem elektrycznym.

Większe zainteresowanie śmieciarkami z takim właśnie napędem związane jest zapewne z m.in. z obowiązującą od lutego 2018 r., ustawą o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Nakłada ona m.in. na samorządy średnich i dużych miast obowiązek korzystania z usług firm porządkowych, których flotę  w 10 proc. stanowić ma nowoczesny tabor elektryczny lub zasilany paliwem ekologicznym.

 

Przygotowując ofertę wynajmu dla Klienta zawsze bierzemy pod uwagę nie tylko aspekty związane z optymalizacją ceny, ale zwracamy też uwagę na problemy związane z bezpieczeństwem i ekologią. Oferujemy pełny serwis, jak w przypadku innych aut użytkowych, dzięki czemu zapewniamy ciągłość biznesu, a w przypadku firm komunalnych / oczyszczania miasta wiemy, jak bardzo jest to istotne.

Oddając pojazd w ręce Klienta, odpowiedzialność w zakresie serwisu auta podczas jego użytkowania pozostaje niemal w pełni w gestii Fraikin Polska. Oferujemy bowiem pełne ubezpieczenie OC i AC, przeglądy i naprawy podwozia oraz zabudowy, pojazdy zastępcze, zakup i wymianę opon, a także prewencyjny przegląd w miejscu garażowania raz/kwartał.

Pamiętajmy, że śmieciarki, czy inne pojazdy specjalistyczne można wynająć. I to już od 12 miesięcy, nie martwiąc się przy tym o koszty eksploatacyjne i codzienne użytkowanie. Wynajem się opłaca. Fraikin: You drive, we care!

 

www.fraikin.pl

Przeczytaj również
Popularne