Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

SERIS KONSALNET ZAKUPIŁ ELEKTRYCZNE DACIE SPRING

SERIS KONSALNET ZAKUPIŁ ELEKTRYCZNE DACIE SPRING

 

Seris Konsalnet udostępni swoim pracownikom nowe, zeroemisyjne samochody Dacia Spring. Auta zasilą flotę wykorzystywaną przez grupy interwencyjne, których codziennym zadaniem jest efektywne i profesjonalne działanie w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwu osób i mienia.

 

Rozbudowując flotę, zamawiający szukał przede wszystkim elektrycznych, uniwersalnych i atrakcyjnych cenowo samochodów, które sprawdzą się w warunkach miejskich oraz zmniejszą ślad węglowy zgodnie z jedną z głównych wartości firmy – Planet, zakładającą zrównoważony rozwój i dbałość o środowisko naturalne.

 

Zamówione modele to 5 samochodów Dacia Spring w wersji Comfort Plus Electric 45, z układem szybkiego ładowania prądem stałym (gniazdo CCS), w kolorze Szary Diamond. Dacia Spring jest napędzana silnikiem elektrycznym, zapewniającym zasięg do 305 km (w cyklu WLTP City i 230 km w cyklu łączonym WLTP). Spring oferuje także największą – niemal 300-litrową – powierzchnię bagażową w swojej kategorii.

 

Wprowadzona pod koniec marca 2021 roku Dacia Spring od razu znalazła nabywców, którzy do grudnia ubiegłego roku złożyli ponad 43 tysiące zamówień w Europie. Spring sprawia, że elektromobilność staje się prosta. Ma też wszystko, co niezbędne (nawigację, klimatyzację, elektrycznie podnoszone szyby, klonowanie ekranu smartfona itd.) w bezkonkurencyjnej cenie na rynku europejskim. W 2021 roku zarejestrowano 415 Dacii Spring w Polsce, co zapewniło temu modelowi miejsce w TOP4 sprzedaży samochodów elektrycznych w Polsce.

 

Dacia Spring

 

Dacia Spring to również model wyróżniony nagrodami „The Best Buy Car of Europe 2022”, przyznaną przez jury europejskiej edycji AUTOBEST w kategoriach najlepszego i najbardziej przystępnego samochodu roku, oraz „Good Deal” za najlepszy stosunek zalet użytkowych do ceny wśród modeli oferowanych w cenie poniżej 20 000 euro, przyznawaną przez Automobile Awards 2021.

 

Firma Seris Konsalnet od ponad 25 lat działa na rynku ochrony w Polsce i jest częścią międzynarodowej Grupy SERIS, jednego z globalnych liderów w branży security. Seris Konsalnet oferuje usługi w każdym z segmentów rynku security: ochronie fizycznej, monitoringu obiektów stacjonarnych oraz monitoringu GPS pojazdów, a także projektowaniu i realizacji technicznych systemów zabezpieczeń.

 

W celu dofinansowania zakupu aut firma będzie ubiegała się o dopłatę w programie „Mój elektryk” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

dacia spring

 

Przeczytaj również
Popularne