Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
MAN TGE

EFL i ESA TRUCKS POLSKA z nową ofertą

EFL, znany gracz leasingu pojazdów ciężarowych, rozpoczyna współpracę z ESA Trucks Polska, autoryzowanym dealerem pojazdów marki DAF. W ramach podpisanej umowy klienci ESA otrzymają nowy standard finansowania obsługi finansowej.

Oferta jest skierowana do klienta detalicznego posiadającego co najmniej jeden ciągnik siodłowy. Finansowane będą pojazdy nowe oraz używane we wszystkich wariantach wyposażenia.

Współpraca handlowa ESA z Grupą EFL bazuje na modelu dystrybucji EFL360 dostępnego online w salonie dealerskim. Od tego roku każdy klient Grupy ESA będzie miał możliwość zapoznać się z warunkami finansowania w EFL. Dzięki EFL360 w salonie dealerskim klient ma możliwość ,w krótkim czasie, zapoznać się z różnymi wariantami warunków finansowych, dokonać wyboru i otrzymać informację zwrotną na temat decyzji kredytowej. Przy spełnieniu minimalnych formalności otrzyma również analizę zdolności kredytowej. Dodatkowo decyzja o przyznaniu finansowania może być wiążąca  nawet do 12 miesięcy. To absolutna nowość wśród klientów Grupy ESA. Atutem nowej oferty jest także jednodniowy proces rejestracji przy podpisaniu dokumentów w sposób elektroniczny.

Dodajmy, że EFL po trzech kwartałach 2023 roku jest liderem rynku leasingu w segmencie pojazdów ciężarowych powyżej 3,5 tony z blisko 15% udziałem.

 

EFL

Przeczytaj również
Popularne