Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
MAN TGE

Dorota Komornicka nowym menedżerem ds. komunikacji MAN Truck & Bus Polska

Na początku listopada do zespołu MAN Truck & Bus Polska dołączyła Dorota Komornicka, która objęła stanowisko menedżera ds. komunikacji.

Dorota Komornicka jest absolwentką wydziału Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych z ekonomii i zarządzania, organizowanych przez Szkołę Główną Handlową we współpracy z Francuską Wyższą Szkołą Handlową (HEC).

Jest związana z branżą motoryzacyjną od 2000 roku. W Peugeot Polska kierowała działem promocji i reklamy, zajmując się komunikacją zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. Od 2006 do 2010 roku pracowała w centrali marki Peugeot w Paryżu, gdzie była odpowiedzialna za współtworzenie międzynarodowej strategii komunikacji dla wybranych modeli. Po powrocie do Polski kontynuowała pracę w obszarze komunikacji reklamowej marki Peugeot. W 2016 roku objęła stanowisko PR menedżera Peugeot, a w 2021 roku, po powstaniu koncernu Stellantis, również marek Alfa Romeo oraz Lancia.

W MAN Truck & Bus Polska Dorota Komornicka będzie odpowiedzialna za prowadzenie i koordynowanie działań w obszarze Public Relations, Public Affairs i CSR.

 

MAN

Przeczytaj również
Popularne