Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Total inwestuje w rozwój stacji paliw w Polsce

Koncern Total rozpoczyna nowy rozdział swojej działalności w Polsce i otwiera stacje paliw. Oferta koncernu to między innymi paliwa premium i wysoki standard usług. Otwarcie dwóch pierwszych stacji to dopiero początek. Ambitne plany Total to nie tylko otwarcie, ale rozszerzenie swojej działalności do co najmniej 100 punktów w przeciągu najbliższych dwóch lat.

Total prowadzi więcej niż 15 000 stacji paliw na całym świecie, wciąż rozwijając swoją sieć, co potwierdza wysoki poziom świadczonych usług. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń koncernu, Total Polska postanowiła wejść na rynek detalicznej sprzedaży paliw.

„Naszym pierwszym celem jest otwarcie 100 stacji w ciągu najbliższych dwóch lat. Naszym priorytetem jest budowanie relacji z partnerami dzielącymi naszą pasję do wysokiej jakości produktów i usług" – mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

Na tym etapie większość stacji paliw Total będzie zlokalizowana w zachodniej i południowej Polsce. Plan rozwoju zakłada również rozszerzenie obszaru działalności na inne regiony kraju.

Pierwsze stacje w Polsce otwarto w Słubicach przy ul. Transportowej 12 oraz w Białym Borze, przy ul. Dworcowej 1.

Total Polska działa w Polsce od 1992 roku i ma ugruntowaną pozycję na rynku olejów silnikowych. Oferuje produkty dwóch znanych marek Total i Elf. W 2014 roku Total zajął trzecią pozycję na rynku środków smarnych. Od 2008 roku szybko rozwija również sprzedaż asfaltów i aktualnie zajmuje 3 pozycję. Total Polska jest również obecna na rynku przemysłowych płynów specjalnych. Od 2010 roku Total prowadzi import oraz hurtową sprzedaż paliw.

Total Polska

Przeczytaj również
Popularne