Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Toyota wprowadza specjalną ofertę dla firm kurierskich

Wzrost zapotrzebowania na usługi kurierskie w związku z epidemią powoduje, że świadczące je firmy poszukują najkorzystniejszych sposobów na zwiększenie floty pojazdów użytkowych. Toyota wychodzi temu naprzeciw i wprowadza specjalną ofertę dla firm kurierskich na samochody dostawcze PROACE i PROACE CITY.

Oferta może się łączyć z promocyjnym leasingiem 101%. Modele PROACE i PROACE CITY wyróżniają się Gwarancją PRO do 1 miliona kilometrów.

Nowa oferta obejmuje modele PROACE CITY Standard, PROACE CITY Long, PROACE Medium i PROACE Long w specyfikacjach dopasowanych do potrzeb firm kurierskich. Atrakcyjne rabaty na samochody objęte ofertą można połączyć z promocyjnym finansowaniem Standard Leasing 101%. Auta w dedykowanych konfiguracjach są dostępne od ręki, dzięki czemu zamówienia są realizowane niemal natychmiast. Promocja trwa do końca czerwca.

W gamie napędów Toyoty PROACE znajdują się silniki 1,5 l o mocy 100 i 120 KM, 2,0 l o mocy 122 i 150 KM z 6-stopniową manualną skrzynią biegów, a także 2,0 l o mocy 177 KM z 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów. Każdy z nich cechuje bardzo niskie zużycie paliwa i emisja spalin spełniająca normę Euro 6.2.

W specjalnej ofercie dla kurierów oferowane są dwie długości nadwozia: Medium i Long. PROACE Medium ma długość 4,9 m i rozstaw osi 3,2 m, co przekłada się na 2,5 m długości przestrzeni bagażowej i 5,3 m2 objętości. W zależności od wersji, maksymalna ładowność wynosi od 1000 do 1400 kg. Wersja Long o długości 5,3 m oferuje maksymalną ładowność od 1200 do 1400 kg. Część bagażowa o długości 2,8 m i szerokości 1,6 m zapewnia objętość przestrzeni ładunkowej na poziomie 6,1 m3.

 

Kompaktowa Toyota PROACE CITY

PROACE CITY to najnowszy samochód użytkowy Toyoty. Jest to kompaktowy van o dwóch długościach nadwozia – Standard 4,4 m i Long 4,7 m. PROACE CITY daje pełny wybór konfiguracji wnętrza w dostosowaniu do potrzeb przewozu osób lub towarów. Do wyboru są dwa indywidualne fotele lub trzyosobowa kanapa z przodu. To drugie rozwiązanie umożliwia montaż systemu Smart Cargo, który zwiększa długość przestrzeni bagażowej o 1,3 m, a jej pojemność o 0,4 m3.

W gamie silnikowej Toyoty PROACE CITY znajduje się jednostka benzynowa 1.2 Turbo w wariantach o mocy 110 KM z manualną skrzynią biegów lub 130 KM ze skrzynią automatyczną oraz jednostka wysokoprężna o pojemności 1 499 cm3 w wariantach 75, 100 i 130 KM. Najmocniejszy silnik jest dostępny z 6-stopniową skrzynią manualną lub 8-stopniową automatyczną.

PROACE CITY również może być wyposażony w systemy bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense oraz wyświetlacz HUD, zaś do standardowego wyposażenia należy system automatycznego powiadamiania służb ratunkowych w razie wypadku eCall.

 

Toyota

Przeczytaj również
Popularne