Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Rusza Ecologic Academy!

 

Ecologic rusza z nowym projektem – Ecologic Academy! To seria webinarów, warsztatów i szkoleń z bezpiecznej jazdy, przeznaczonych dla pracowników firm. Ktoś może powiedzieć, że to nic odkrywczego, jednak Ecologic wyciąga prawdziwego asa z rękawa – warsztaty są całkowicie bezpłatne! Wszystko jest realizowane w formie online, co maksymalnie ułatwia aspekty organizacyjne. Zajęcia mają odbywać się co tydzień i będą trwać około 30 minut. Pierwszy termin to 20 czerwca 2022.

 

Dodatkowo, każdy, kto nie może uczestniczyć w nich bezpośrednio, otrzyma nagranie do obejrzenia w dogodnej dla niego chwili. Rozwój kompetencji pracowników i angażująca forma wykładów to cele, które stawia sobie firma. Dzięki udziałowi w akademii kierowcy poszerzą swoją wiedzę i świadomość z zakresu bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy samochodem. Szkolenia prowadzone w formie krótkich i dynamicznych webinarów online dają dużą dawkę wiedzy, ale też pozwalają uniknąć długich i nudnych wykładów, po których pamięta się zaledwie ułamek przekazanej wiedzy. Na każdym z nich jest poruszane inne zagadnienie, co pozwala na lepsze przyswajanie wiedzy. Przykładowe tematy to: odpowiednie zabezpieczenie bagażu, regulacja kierownicy i lusterek, regulacja fotela - wysokość, odległość, oparcie, zagłówek, dlaczego poprawna pozycja za kierownicą jest ważna. „Absolutnie bezpłatnie dla wszystkich” - Ecologic Academy jest projektem w pełni darmowym dla wszystkich firm i uczestników. To misja w której propagowane są działania zwiększające bezpieczeństwo na drogach. Ecologic w przeszłości wielokrotnie angażował się w inicjatywy społeczne i CSR-owe jak np. kampania „(Nie)przydzwoń za kierownicą” - gdzie zachęcał do nieużywania komórek podczas jazdy samochodem. 

 

Jak dodaje Paweł Kopeć – prowadzący zajęcia – „Kluczem do sukcesu jest zainteresowanie kierowców tak, żeby po wyłączeniu komputera wsiedli do swoich samochodów i zastosowali zdobytą wiedzę w praktyce. Podczas jednych zajęć skupimy się tylko na jednym zagadnieniu, a z tygodnia na tydzień będziemy dokładać kolejne cegiełki. W końcu wszyscy pracujemy na nasze wspólne bezpieczeństwo na drodze.”

Gdzie się zarejestrować? Wystarczy przejść na stronę:

 https://ecologic.io/pl/academy/ i wypełnić formularz.

Przeczytaj również
Popularne