Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Trends

Polski rynek ubezpieczeń w leasingu – wizja i kierunku rozwoju z perspektywy PZU, partnera tytularnego II konferencji Związku Polskiego Leasingu

Nasz wieloletni partner, PZU został partnerem tytularnym II konferencji ZPL-u, nad która nasz miesięcznik ma patronat. 

Technologia dostarcza nam narzędzi i algorytmów, które pozwalają skupić się na potrzebach klientów i w sposób holistyczny zarządzać ich doświadczeniami na każdym etapie współpracy. To jak ją wykorzystamy zdecyduje o rozwoju rynku ubezpieczeń w leasingu w najbliższych latach. O wizji i kierunkach tego rozwoju, z perspektywy lidera rynku opowiedzą eksperci PZU w licznych panelach dyskusyjnych.  Serdecznie zapraszamy.  

Jako PZU, mamy przyjemność już po raz drugi z rzędu być kluczowym partnerem konferencji organizowanej przez Związek Polskiego Leasingu. Tegoroczna edycja pn. „Leasing a ubezpieczenia” to doskonała okazja, by w gronie ekspertów branży leasingowej i  rynku ubezpieczeń porozmawiać o tym, co dla ubezpieczeń w leasingu jest ważne, co stanowi największe wyzwania i w jaki sposób możemy wykorzystać wszechobecną technologię do dalszego rozwoju branży. Wiemy, jak ważny jest klient i słuchanie jego potrzeb. Te dwa dni Konferencji są więc doskonałą okazją by z jednej strony opowiedzieć o naszej wizji polskiego rynku ubezpieczeń w leasingu, ale z drugiej wsłuchać się w to, jak kondycję tego rynku widzą i jakich rozwiązań potrzebują uczestnicy rynku leasingowego – to z pewnością pozwoli nam kontynuować prace nad rozwojem i uatrakcyjnieniem oferty PZU w tym obszarze.
Jakub Sajkowski, Dyrektor Zarządzający ds. Klienta Korporacyjnego, Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA.20 listopada
9:45 – 10:45 Panel Dyskusyjny PZU: Polski rynek ubezpieczeń w leasingu w roku 2030 – wizja lidera

Jakub Sajkowski
Dyrektor Zarządzający ds. Klienta Korporacyjnego

 Z Grupą PZU związany od 2016 roku. Od 4 lat jest Dyrektorem Zarządzającym w Pionie Klienta Korporacyjnego oraz sprawuje funkcję Członka Rady Nadzorczej litewskiej spółki Lietuvos Draudimas. Posiada bogate doświadczenie w obszarze ubezpieczeń, w szczególności specjalizuje się w underwritingu i analityce danych, a także funkcjach wsparcia oraz doradztwie finansowym i IT. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz programu MBA Durham University. 

 

Wojciech Kmiecicki
Dyrektor Biura Klienta Strategicznego i Leasingu 

 Z branżą ubezpieczeniową związany od ponad 15 lat. Najpierw jako underwriter ubezpieczeń technicznych, a następnie jako menadżer odpowiedzialny za sprzedaż. W Grupie PZU od 2016 roku.  Odpowiada za współpracę z klientami strategicznymi i firmami leasingowymi. Absolwent kierunku Zarządzanie Międzynarodowe Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 11:15 – 12:15 Panel dyskusyjny: Jak wdrożyć technologiczne nowinki na polskim rynku?

Marcin Ogniewski
Dyrektor Biura Rozwoju Biznesu Korporacyjnego

Z Grupą PZU związany od 2013 roku. Pełni funkcję Dyrektora Biura Rozwoju Biznesu Korporacyjnego i Dyrektora Centrum Obsługi Biznesu Korporacyjnego. Od 2022 jest Wiceprezesem Zarządu PZU LAB. Uczestniczy w wielu projektach z obszaru optymalizacji procesów obsługi klienta, wsparcia sprzedaży, cyfryzacji procesów.  Jest absolwentem  Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej.21 listopada
09:50 – 10:45 Panel dyskusyjny: Klientocentryzm w cyfrowej praktyce – jak możemy zrealizować potrzeby klienta?

Mirosław Mikłos
Dyrektor Biura Zarządzania Doświadczeniami Klientów

Doświadczony menadżer projektów z zakresu budowania lojalności klientów w oparciu o kulturę Customer Experience. Zarządza i uczestniczy w strategicznych projektach jakościowych, koordynuje i dostosowuje kluczowe wskaźniki efektywności procesów. Uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach dotyczących tematyki CX. Stworzył i prowadzi w mediach społecznościowych serwis poświęcony CEM. Jest członkiem CX Influencers – pierwszej polskiej grupy profesjonalistów CX.
Joanna Nadzikiewicz
Dyrektor ds. Programów Leasingowych

Z branżą ubezpieczeniową i motoryzacyjną związana od ponad 20 lat. Uczestniczyła w  wielu projektach międzynarodowych z zakresu rozwoju produktu i zarządzania sprzedażą. Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa oraz IESE Leadership Focus Program. W PZU odpowiada za współpracę z firmami leasingowymi.15:00 – 16:00 Panel dyskusyjny: ESG w firmie leasingowej i towarzystwie ubezpieczeniowym – stan faktyczny i perspektywy wdrożenia

Joanna Gorczyca
Dyrektor Biura Zrównoważonego Rozwoju


Ekspertka w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz zaangażowania społecznego biznesu. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu współpracy CSR biznesu z instytucjami kultury, działalności prewencyjnej oraz kampanii społecznych. W Grupie PZU odpowiada za zarządzanie i wdrażanie polityki zrównoważonego rozwoju. Przewodnicząca Grupy ds. zrównoważonych finansów w Polskiej Izbie Ubezpieczeń. Członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.  

 

Przeczytaj również
Popularne