Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Pionierskie podejście do kosztów ponadnormatywnego zużycia floty

Od dziś zdawanie pojazdów do leasingu nie musi wiązać się z dodatkowymi kosztami. Polski oddział Athlon Car Lease we współpracy z ogólnopolską siecią ręcznych myjni samochodowych, MultiWash stworzył całkowicie nową, przełomową usługę przeznaczoną dla klientów flotowych, korzystających z usług wynajmu długoterminowego.
 
Pakiet FULL SAFETY to pionierskie podejście do kosztów ponadnormatywnego zużycia floty podczas jej użytkowania. W badaniach ankietowych prowadzonych przez MultiWash wskazano, że największą niedogodnością dla klientów, korzystających z usług CFM są właśnie dopłaty do zdawanych pojazdów. Nie dość, że nie da się przewidzieć ich wielkości w rocznym budżecie to na dodatek zawsze wynoszą więcej niż powinny.
Od teraz klienci Athlon Car Lease mogą korzystać w formie abonamentu z dodatkowej ochrony, jaką będzie brak kosztów ponadnormatywnego zużycia floty połączony z kompleksową usługą mycia i czyszczenia pojazdów w trakcie całego kontraktu. Dodatkowo w dobie pandemii koronawirusa klienci korzystający z Pakietu Full Safety będą korzystać z nieodpłatnej dezynfekcji pojazdów na terenie całego kraju. Warto również wspomnieć, że Pakiet Full Safety zawiera bezkosztową obsługę door 2 door oraz standard VIP dla wszystkich pojazdów zarządu klienta.
Obecnie firma MultiWash obsługuje w zakresie mycia i sprzątania pojazdów flotowych blisko 15 tysięcy pojazdów z dużych, międzynarodowych korporacji. Największa dostępność sieci myjni samochodowych to ponad 500 obiektów w 220 miastach całego kraju. Klienci mogą korzystać bezgotówkowej formy realizacji usług, poprzez łatwą w użyciu aplikację na smartfony dostępną w sklepach AppStore i Google Play.
 
MultiWash
Przeczytaj również
Popularne