Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kluczykomaty już działają

Ciekawą formę przekazywania pojazdów swoim klientom, oraz ich odbioru, zaproponowała wypożyczalnia east rent z Białegostoku. Wykorzystano do tego kluczykomaty.

W kilku lokalizacjach w tym mieście zamontowano specjalne skrytki, z których klient może odebrać kluczyki za pomocą otrzymanego kodu PIN oraz zwrócić kluczyki od samochodu po zakończonym wynajmie, bez kontaktu z pracownikiem i bez wizyty w biurze east rent.

Można zaplanować odbiór lub zwrot auta na dogodną godzinę i dzień, niezależnie od dnia tygodnia i pory dnia. Potwierdzając wynajem auta przez stronę www lub aplikację, otrzymamy kod PIN. Po wpisaniu kodu na ekranie kluczykomatu, otworzy się skrytka z kluczykiem. Kluczykomat wykorzystamy także do zwrotu auta. Wystarczy, że przyłożymy kluczyki do czytnika i skrytka się otworzy (zwrot auta w Kluczykomacie musi być zgłoszony przed wynajmem).

 

PD / east rent

Przeczytaj również
Popularne