Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Hyundai przekazał samochody do dyspozycji szpitala MSWiA w Warszawie

Hyundai Motor Poland przekazał dziesięć samochodów Centralnemu Szpitalowi Medycznemu MSWiA w Warszawie, przy ul. Wołoskiej na potrzeby załogi szpitala w czasie walki z pandemią koronawirusa.

Znajdujący się po sąsiedzku z warszawską siedzibą Hyundai Motor Poland szpital MSWiA, na czas pandemii koronawirusa został tymczasowo przekształcony w szpital zakaźny.

Przekazane samochody na co dzień przeznaczane są do testów dziennikarzy i Klientów flotowych Hyundai Motor Poland. Na czas pandemii koronawirusa ich przeznaczenie ulegnie zmianie. Samochody będą służyć załodze szpitala, czy to lekarzom, czy to by kursować między szpitalem a laboratoriami, bądź będą używane do innych zadań wyznaczonych przez dyrekcję szpitala wedle potrzeb.

To wielki zaszczyt dla firmy Hyundai móc udostępnić samochody szpitalowi i choć w niewielkim stopniu wesprzeć superbohaterów ostatnich dni, czyli pracowników służb medycznych w ich jeszcze trudniejszej niż zwykle codziennej pracy, w walce z epidemią koronawirusa w Polsce.

 

Hyundai

Przeczytaj również
Popularne