Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
UTA

Alphabet Polska wspiera medyków w ramach akcji „Radość z pomagania”

 

Alphabet Polska Fleet Management wspólnie z BMW Financial Services włącza się w walkę z koronawirusem w ramach wspólnej akcji BMW Group Polska „Radość z pomagania”. Kolejna pula samochodów BMW i MINI dla pracowników ochrony zdrowia została właśnie udostępniona na stronie programu.

 

„Radość z pomagania” to akcja BMW Group Polska, w ramach której osoby pracujące w publicznej ochronie zdrowia (lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni) mogą użyczyć auto BMW lub MINI, aby dojeżdżać do pracy czy realizować codzienne obowiązki. Firma chce w ten sposób wesprzeć tych, którzy są na pierwszej linii walki z koronawirusem i nie mogą zostać w domu.

Pojazdy są udostępniane pracownikom ochrony zdrowia, którzy zgłoszą się do akcji. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel programu skontaktuje się z nimi, by ustalić wszystkie szczegóły i formalności. Następnie samochód BMW lub MINI zostanie udostępniony danemu pracownikowi służb medycznych na okres 2 tygodni.

 

BMW, Alphabet

 

Wszystkie auta wykorzystywane w trakcie akcji będą przygotowywane z zachowaniem wszelkich wymogów epidemiologicznych, a po każdym wypożyczeniu nastąpi ich dezynfekcja. Do programu mogą zgłaszać się medycy z całej Polski, samochody będzie zaś można odbierać w Warszawie.

Przeczytaj również
Popularne