Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
UTA

500 kolejnych samochodów we flocie Traficar

Flota Traficara od dzisiaj liczy 1800 samochodów. Do Kangoo i Clio dołączą nowe modele kompaktowe aut z wypożyczalni Express Car Rental. To dopiero początek zmian.

- Reagujemy na potrzeby Polaków, dlatego zwiększamy nie tylko liczbę gotowych do wynajmu samochodów, ale też strefy w poszczególnych miastach. Wiemy, że kiedy wszyscy małymi krokami wracamy do normalności, carsharing to bezpieczne rozwiązanie komunikacyjne - mówi Konrad Karpiński, dyrektor Traficara.

Bezpieczne nie tylko w kontekście braku kontaktu z innymi osobami - pasażerami lub kierowcą, ale także w kontekście kosztów przejazdów, bo cena korzystania z aut osobowych pozostaje bez zmian - 1,50/km. 
Ponadto wszystkie nowe auta, podobnie jak cała flota Traficara, objęte są pełnym ubezpieczeniem. Oznacza to, że użytkownicy jeżdżący zgodnie z przepisami, w przypadku kolizji, nie ponoszą odpowiedzialności za koszty naprawy pojazdów.
 
Traficar to carsharing, który powstał dzięki pomysłowi i wsparciu wypożyczalni Express Car Rental. Choć dzisiaj funkcjonuje na rynku jako samodzielny projekt, z Expressem ciągle działa ramię w ramię.
Do tej pory klienci korzystali z tych samych samochodów, wypożyczając je na dni oraz miesiące, teraz mogą ich używać również w ramach carsharingu i wynajmu na minuty. Dostosowywanie aut Expressu do systemu Traficar jest możliwe dzięki kompetencjom, jakie posiadamy w naszych zespołach i zapleczu nowoczesnych technologii, które są naszą siłą - mówi Magdalena Hibner, dyrektor linii wynajmu krótkoterminowego w Express Car Rental.
Wspólny park pojazdów to kolejny zespołowy ruch w tym roku. Całkiem niedawno stworzyliśmy wspólną Mobilną Tarczę, która pomaga Polakom wrócić do życia i oferuje różnorodną i dopasowaną do potrzeb ofertę wynajmów.
 
Większa strefa i większa liczba aut wpłyną na zmniejszenie dystansu, który w drodze do samochodu musi pokonać klient. Dołączenie do floty samochodów kompaktowych sprawia, że we wspólną i komfortową podróż, również międzymiastową, ma szansę wybrać się cała rodzina.
Domownicy mogą również przestać się martwić o przestrzeń bagażową. Nowe modele aut oferują więcej miejsca w bagażnikach. Pojazdy będą sukcesywnie udostępniane w miastach, w których działamy, tym samym zwiększy się ich dostępność dla naszych obecnych i nowych użytkowników. 

Nowa i odświeżona flota Traficara

Naszym klientom oferujemy odświeżoną flotę Renault. Mamy świadomość dużych potrzeb transportowych, dlatego w każdym z naszych miast na klientów czekają samochody dostawcze Kangoo - gotowe do transportu towarów. Ponadto auta Clio, które są używane najczęściej, na bieżąco wymieniamy na całkiem nowe. Nowa Flota Traficara oferuje samochody miejskie, kompaktowe, małe dostawcze i duże dostawcze. 

Jak zapewniamy bezpieczeństwo społeczności i pracownikom Traficara?

- Od zawsze dbamy o czystość i sterylność wnętrz traficarów. Auta są regularnie czyszczone i przygotowywane do jazdy. W aplikacji funkcjonuje moduł do zgłaszania zabrudzeń wewnątrz aut.
- Wszystkie auta oprócz tego, że są myte, są także dezynfekowane. W pierwszej kolejności zajmujemy się autami o największej ilości wypożyczeń w danym dniu.
- Oddelegowaliśmy specjalny zespół, którego zadaniem jest dezynfekcja samochodów.
- Szczególną uwagę przykładamy do dezynfekcji najczęściej dotykanych elementów, czyli kierownic, manetek, gałek zmiany biegów, kokpitu, klamek i uchwytów od drzwi, pasów bezpieczeństwa oraz kart (kluczyków) do samochodów.
 
Traficar

Przeczytaj również
Popularne