Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Opona Nexen zajmuje pierwsze miejsce w teście opon letnich ACE Lenkrad 2021

Nexen Tire, jeden z wiodących światowych producentów opon, ogłosił dziś, że N'FERA Sport zajęła pierwsze miejsce w letnim teście opon przeprowadzonym przez niemiecki magazyn motoryzacyjny Auto Club Europa (ACE) Lenkrad, jeden z największych i najbardziej uznanych klubów motoryzacyjnych w Niemczech, prowadzący testy opon i samochodów.

ACE Lenkrad ma około 600 000 członków i oferuje różnorodne usługi, takie jak program wsparcia dla kierowców i pomoc drogowa. Przy wykorzystaniu Volkswagena Golf 8, eksperci przetestowali dziewięć różnych opon letnich producentów, w tym z Europy i Ameryki. Magazyn stwierdził, że N'FERA Sport była najlepsza podczas prowadzenia na mokrej i suchej nawierzchni, najlepsza w czasie hamowania oraz generowała najniższy hałas. Opona, która została wyprodukowana w fabryce Nexen Tire Europe, otrzymała znakomite recenzje i dobrze spisała się w wielu innych kategoriach, uzyskując najwyższą ogólną ocenę. Zajęcie pierwszego miejsca w teście opon magazynu ACE Lenkrad jest kolejnym dowodem uznania za wysokie oceny i wyniki w testach organizowanych przez stowarzyszenia i magazyny motoryzacyjne, w tym niemieckie ADAC i Auto Bild, które również oceniły N'FERA Sport jako „bardzo godną polecenia”. ” „Cieszymy się, że możemy poznać najnowsze wyniki testów, które pokazują również, że jakość i technologia Nexen Tire osiągnęła poziom porównywalny z innymi światowymi markami premium” - powiedział Travis Kang, dyrektor generalny Nexen Tire. „Będziemy nadal pracować nad dostarczaniem opon, które są bezpieczne, wydajne i przyjazne dla środowiska”.

Założona w 1942 roku firma Nexen Tire jest globalnym producentem opon z siedzibą w Korei Południowej. Nexen Tire, jeden z najszybciej rozwijających się producentów opon na świecie, oferuje opony w ok. 150 krajach na świecie i posiada cztery zakłady produkcyjne - dwa w Korei (Yangsan i Changnyeong) i jeden w Qingdao w Chinach oraz w Žatcu w Czechach. Ta ostatnia rozpoczęła działalność w 2019 roku.

 

Nexen

Przeczytaj również
Popularne