Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Bener testy flotowe

NOWY SUV C5 AIRCROSS HYBRID – 55 KM ZASIĘGU W TRYBIE W 100% ELEKTRYCZNYM I 32 G CO2/KM!

Citroën

 • SUV Citroën C5 Aircross Hybrid przeszedł testy homologacyjne zgodne z protokołem WLTP.
 • Doskonałe wyniki – zasięg 55 kmi w trybie w 100% elektrycznym, emisja CO2 od 32 g/km i zużycie paliwa od 1,4 l/100 km – zapewniają wszechstronność i efektywność energetyczną w codziennym użytkowaniu.
 • Pełen komfort i modularność SUV-a C5 Aircross z Progresywnymi Ogranicznikami Hydraulicznymi, siedzeniami Advanced Comfort, 20 systemami wspomagania prowadzenia, trzema indywidualnymi, przesuwnymi, odchylanymi i chowanymi tylnymi siedzeniami i bagażnikiem o pojemności Best in Class.
 • SUV C5 Aircross Hybrid zapoczątkowuje klasę samochodów ë-Comfort z całkowicie nowym komfortem jazdy, idealnie płynnym i bezgłośnym, z napędem hybrydowym plug-in o łącznej mocy 225 KM, łączy zaawansowane technologie, elektryzujące osiągi i konkurencyjne koszty użytkowania.
 • SUV C5 Aircross Hybrid, którego światowa premiera odbyła się na Salonie Samochodowym 2020 w Brukseli, jest już dostępny na zamówienie w Polsce od 145 200 PLN.

 

6 elektrycznych modeli Citroëna

Citroën przyczynia się do upowszechniania samochodów od ponad 100 lat. W 2020 roku Citroën będzie upowszechniał samochody elektryczne, oferując w gamie sześć zelektryfikowanych modeli z bardzo niską emisją spalin. Wszystkie nowo wprowadzane na rynek modele marki będą miały swoje wersje zelektryfikowane, co odzwierciedla zaangażowanie Citroëna w odpowiedzialną transformację energetyczną, której celem jest oferowanie jak największej liczbie użytkowników, na każdym rynku i w każdym segmencie, modeli inspirowanych potrzebami klientów i dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

 

Inspirëd By You All

Citroën rozpoczyna elektryfikacyjną ofensywę z nowym hasłem „Inspirëd By You All” zarezerwowanym dla zelektryfikowanych modeli i flagowego ze względu na zaawansowane technologie modelu Nowego SUV-a C5 Aircross Hybrid, czyli Silent Urban Vehicle klasy ë-Comfort. To symbol przejścia do rozszerzonej gamy modeli spalinowych i elektrycznych, wzbogaconej w 2020 roku o wersje w 100% elektryczne i wersje hybrydowe typu plug-in.

 

SUV C5 Aircross

SUV C5 Aircross, już będą

cy wzorcem komfortu w szczególności za sprawą zawieszenia z Progresywnymi Ogranicznikami Hydraulicznymi, siedzeń Advanced Comfort i 20 technologii wspomagania prowadzenia, wkracza w kolejny etap programu Citroën Advanced Comfort z nową, hybrydową wersją plug-in.

  • WSZECHSTRONNOŚĆ: jazda inspirowana sposobami użytkowania samochodów przez naszych klientów, zerowa emisja CO2 na co dzień w trybie w 100% elektrycznym (55 kmi zasięgu) i nieograniczony zasięg na długich trasach dzięki jednostce benzynowej.
  • CISZA W KABINIE: spokojna i bezstresowa podróż w trybie elektrycznym w stonowanej atmosferze, pozbawionej hałasu, szarpnięć i drgań.
  • NIEZRÓWNANE DOZNANIA Z JAZDY: elektryzujące osiągi dzięki połączeniu silnika benzynowego PureTech 180 KM, silnika elektrycznego 80 kW i automatycznej skrzyni biegów ë-EAT8, zapewniającej łączną moc 225 KM oraz 320 Nm natychmiastowego momentu obrotowego.
  • INTUICYJNOŚĆ: kompletny, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika ekosystem, w tym automatyczne sterowanie trybami jazdy, ułatwione ładowanie akumulatora trakcyjnego i portal specjalnych usług mobilnych.

 

Dzięki wzorcowej modularności nowy SUV C5 Aircross Hybrid jest najbardziej modularnym SUV-em w segmencie: trzy tylne, niezależne, przesuwne, odchylane i składane do poziomu podłogi siedzenia, dzięki którym pojemność bagażnika wynosi od 460 do 600 l (Best in Class).

 

Transformacja energetyczna

Z zasięgiem 55 kmi w trybie elektrycznym, emisją od 32 g CO2/kmii i zużyciem paliwa od 1,4 l/100 kmiii w cyklu WLTP, Nowy SUV C5 Aircross Hybrid osiąga kolejny etap w transformacji energetycznej Citroëna, oferując hybrydowy napęd plug-in, zaawansowany technologicznie i konkurencyjny pod względem kosztów użytkowania.

 

Cztery wersje hybrydy Citroëna 

Pierwszy hybrydowy model Citroëna jest dostępny w czterech wersjach wyposażenia. Ceny w wersji Feel, wyposażonej m.in. w automatyczną klimatyzację, pakiet Citroën Connect Navi z nawigacją 3D, 18-calowe felgi ze stopów lekkich i czujniki parkowania z tyłu i z przodu zaczynają się od 145 200 PLNiiii. Wersja Feel Pack, zawierająca dodatkowo zaawansowany system hamowania awaryjnego, pakiet Visio Park 1 i system bezkluczykowego otwierania i uruchamiania pojazdu, kosztuje 146 700 PLN. Wersja Shine (aktywny tempomat, reflektory przednie FULL LED i dodatkowe kompozycje kolorystyczne) zaczyna się od 156 500 PLN, a wersja Shine Pack (pakiet Drive Assist HIA, ładowarka indukcyjna Qi, elektrycznie podnoszona pokrywa bagażnika, elektrycznie sterowany fotel kierowcy, podgrzewane fotele przednie oraz 19-calowe koła ze stopów lekkich) od 161 300 PLN.

Przeczytaj również
Popularne