Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Mój Warsztat – zarządzanie za pomocą aplikacji w Inter-Team

Inter-Team udostępnia właścicielom warsztatów samochodowych narzędzie wspierające prowadzenie biznesu. Mój Warsztat to aplikacja odpowiadająca na potrzeby zarówno małych kilkuosobowych firm, jak i większych przedsiębiorstw, pozwalająca na przejrzyste i efektywne prowadzenie firmy.

W obliczu zmian i niepewności nowego jutra digitalizacja jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na zachowanie stabilności i konkurencyjności biznesu. Na rynku rośnie zapotrzebowanie na innowacyjne i sprytne rozwiązania, które pomagają w zarządzaniu firmą oraz dają szybkie i oczekiwane rezultaty.

Odpowiedzią na potrzeby klientów Inter-Team jest aplikacja Mój Warsztat – nowoczesne i kompleksowe narzędzie stworzone specjalnie dla osób zarządzających warsztatami samochodowymi. Program dostępny jest na preferencyjnych warunkach dla wszystkich właścicieli warsztatów.

Aplikacja charakteryzuje się prostym i intuicyjnym interfejsem. Oprócz modułów takich jak: prowadzenie przejrzystego kalendarza zleceń, tworzenie bazy klientów i historii wykonywanych usług, generowanie różnorodnych raportów, plików JPK, faktur oraz innych dokumentów, aplikacja Mój Warsztat pozwala w pełni kontrolować poziom cen usług i produktów, a także ustalać rabaty.

To tylko część dostępnych opcji. Każdy użytkownik sam wybiera i definiuje funkcjonalności odpowiadające jego potrzebom. Dzięki temu otrzymuje narzędzie w pełni dopasowane do jego potrzeb i stylu prowadzenia biznesu.

„Dzięki aplikacji Mój Warsztat każdy właściciel warsztatu samochodowego może zyskać wyższy standard pracy, lepszą jakość obsługi klientów, bezpieczeństwo i kontrolę nad prowadzeniem biznesu.” – mówi Jacek Adamus, Menedżer Sieci O.K. Serwis w Inter-Team. „W dzisiejszych czasach, kiedy większość spraw, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, załatwiamy on-line, nowoczesne oprogramowanie jest niezbędne, aby sprostać wymaganiom klientów i osiągnąć sukces w biznesie.” – dodaje. 

Aplikacja Mój Warsztat jest jedną z wielu usług i udogodnień oferowanych przez Inter-Team. Nowoczesnym rozwiązaniem cyfrowym do wyszukiwania i zamawiania produktów jest platforma handlowa, która służy także do komunikacji on-line z klientami.

 

Inter-Team

Przeczytaj również
Popularne