Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

JUBILEUSZOWA EDYCJA PLEBISCYTU FLEET DERBY

Do 11 czerwca br. można oddawać głosy na ponad 200 produktów i usług nominowanych w dziesiątej, jubileuszowej edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby 2021. Plebiscyt odbywa się on-line, a jego wyłącznym organizatorem jest magazyn „Fleet. Auto w firmie”.

Celem plebiscytu Fleet Derby jest przede wszystkim prezentacja przedstawicieli branży motoryzacyjnej i flotowej, promocja produktów i usług dostępnych na polskim rynku.
Aby przekonać się jak szeroka jest paleta oferowanych usług, które pozwalają na efektywne zarządzanie samochodem w firmie, warto odwiedzić stronę internetową plebiscytu www.fleetderby.pl, zapoznać się z nominowanymi i oddać swoje głosy na najlepszych. W plebiscycie głosują m.in. fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydenci flotowi, dostawcy rynkowi, koordynatorzy i zarządzający flotami samochodowymi, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management, partnerzy biznesowi.

 

Kategorie i nowości Fleet Derby 2021 

 

W tym roku firmy mogły zgłaszać do końca marca swoje nowości flotowe i motoryzacyjne w sześciu głównych kategoriach i aż 45 podkategoriach!

 

Całkowicie nową, jest kategoria „Zespół Flotowy Roku”, w której nominowanych jest obecnie aż 47 zespołów flotowych importerów, dealerów, CFM-ów, dostawców usług i produktów flotowych. Zespoły flotowe stanowią grupę doradców, którzy mogą wesprzeć fleet managera w jego codziennej pracy. Zespół flotowy danej firmy, który uzyska największą liczbę głosów, zostanie wyróżniony statuetką „Fleet Derby 2021 – Zespół Flotowy Roku”.

„Napędy alternatywne” to kategoria, do której zgłoszono blisko 30 najnowszych modeli samochodów osobowych i użytkowych z napędami alternatywnymi zmniejszającymi spalanie i redukującymi emisję szkodliwych substancji do atmosfery, począwszy od napędów hybrydowych, przez elektryczne po zasilane wodorem.  

 

Rozszerzona została także kategoria „Elektromobilność”, w ramach której, do takich podkategorii jak m.in.: ładowarki samochodów elektrycznych, finansowanie niskoemisyjnego transportu, sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych czy zerowy bilans energetyczny - firmy zgłosiły 11 nowości.

 

Nowe są także podkategorie w najbardziej od lat popularnej kategorii plebiscytowej – „Produkt/ usługa flotowa”. To tutaj zgłoszonych zostało najwięcej nowości – aż 91, w tym m.in. najnowsze aplikacje, karty paliwowe, technologie, programy finansowe oraz serwisowe i rozwiązania ułatwiające pracę fleet managera oraz wspomagające zarządzanie samochodami firmowymi. Dodatkowo w tym roku firmy mogły zgłaszać swoje najnowsze rozwiązania wewnętrznego carsharingu, czyli systemy zapewniające wewnętrzne zarządzanie samochodami we flotach oferowane przez informatyczne firmy zewnętrzne, firmy CFM i autorskie rozwiązania fleet managerów, a także zaprezentowały własne strategie zarządzania, w ramach tzw. Społecznej odpowiedzialności biznesu. 

 

Podobnie, jak w latach ubiegłych, w Fleet Derby 2021 są kategorie: „Fleet Manager Roku”, w której o laur zwycięstwa konkuruje 5 kandydatów nominowanych przez dostawców rynkowych i „Motoryzacyjna Marka Flotowa”, w której udział biorą wszystkie dostępne na rynku polskim marki samochodowe, i gdzie oceniane jest polskie przedstawicielstwo koncernu motoryzacyjnego, który oferuje samochody osobowe i użytkowe (do 3,5 t DMC).

 

Zwycięzców jubileuszowego plebiscytu Fleet Derby poznamy 17 czerwca br. Opisy wszystkich zgłoszonych i nominowanych oraz regulamin plebiscytu dostępne są na stronie www.fleetderby.pl  

 

Lista partnerów i nominowanych w plebiscycie Fleet Derby 2021 – poniżej i na stronie: www.fleetderby.pl/partnerzy/ Więcej informacji o plebiscycie: www.fleetderby.pl


KONTAKT DO ORGANIZATORA:  

Dominika Wejksznia

dyrektor marketingu i PR | Fleet Meetings Sp. o.o.

e-mail: dominika.wejksznia@fleet.com.pl

tel.+48 (71) 339 79 22,  mobile: +48 668 400 633

 

Przeczytaj również
Popularne