Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
E-toll

WYJDŹ Z CIENIA, ZOSTAŃ ODBLASKOWYM BOHATEREM!

odblaskowi

Wyjdź z cienia zostań odblaskowym bohaterem! To hasło, które przyświeca ogólnopolskiej kampanii społecznej Odblaskowi.pl. Właśnie rusza jej 11 edycja. Celem kampanii jest zaszczepienie w Polakach nawyku noszenia odblasków. Magazyn Fleet objął patronat medialny nad kampanią.

Patrol z Zebrą

Od 10 lat Odblaskowy Patrol z Zebrą na czele przemierza Polskę i uświadamia, że nawet mały element odblaskowy może niejednokrotnie uratować życie. Odwiedza szkoły, przedszkola, centra handlowe, firmy i instytucje po to, by rozdawać bezpłatne odblaski, a poprzez zabawę i prosty, pozytywny przekaz edukuje w zakresie zasad ruchu drogowego oraz świadomych zachowań na drodze. 

 

Akcję wspierają zaangażowani Ambasadorzy, m.in. Kamil Stoch, Grzegorz Krychowiak, Jakub B. Bączek, Abelard Giza, Marcin Daniec, Magdalena Kumorek, Wiola Czepińska-Wilk, C-Bool, Gosia Rdest, Paweł Skóra i inni.

Noś odblaski!

Obowiązek noszenia odblasków po zmroku mamy tylko w terenie niezabudowanym. Odblaskowi.pl zachęcają jednak, by nosić je także w terenie zabudowanym, ponieważ nie zawsze możemy liczyć na dobre oświetlenie dróg. Zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich, bo widzieć nie oznacza być widocznym dla kierowcy.

 

 

Przeczytaj również
Popularne