Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Fleet Cars&Vans Online

Fleet Cars&Vans – to test samochodów osobowych, użytkowych oraz premium.

To przede wszystkim możliwość przeprowadzenia indywidualnej jazdy testowej wybranych modeli samochodów.

Test jest dedykowany fleet managerom.

Logowanie

  1. Zgłoszenie udziału jako członka jury następuje poprzez wypełnienie formularza na platformie internetowej na stronie www.fleet.com.pl.
  2. Redakcja magazynu Fleet weryfikuje zgłoszenie. Na odpowiedź należy zaczekać maksymalnie 5 dni roboczych.
  3. Po weryfikacji przesłanego zgłoszenia – przedstawiciel redakcji magazynu Fleet skontaktuje się bezpośrednio drogą mailową, w celu potwierdzenia rejestracji lub podania przyczyny odmowy przyjęcia zgłoszenia. W przypadku akceptacji zgłoszenia, organizator wyśle do członka jury szczegółowy regulamin udziału w testach i przekaże dalsze instrukcje związane z testami.
  4. Rezerwacja samochodów do testu następuje poprzez wypełnienie formularza na platformie internetowej na stronie www.fleet.com.pl po otrzymaniu specjalnego kodu rejestracyjnego wyłącznie dla członków jury.
  5. Członkiem jury mogą zostać wyłącznie managerowie, którzy: zarządzają flotą aut firmowych są odpowiedzialni za zakup samochodów do firmy przedstawiciele firm CFM i rent-a-car są czynni zawodowo i pracują na stanowisku fleet managera, administratora lub innym pokrewnym posiadają firmowy adres e-mail.
  6. Warunkiem udziału w teście Fleet Cars&Vans – jest przetestowanie min. 3 różnych samochodów, po jednym z 3 różnych segmentów aut.

Rejestracja


Jeżeli masz problem z rejestracją, skontaktuj się z nami: fleet@fleet.com.pl