Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

O teście

Wydarzenie motoryzacyjne i biznesowe.

Test odbywa się na terenie całej Polski.

 

Szanowni Państwo,

proponujemy test skrojony na nowe czasy, oparty na nowej komunikacji. Test odbędzie się w nieco zindywidualizowanej formie za pośrednictwem platformy internetowej, gdzie zainteresowane strony mogą spotkać się, umówić na jazdę testową, ocenić samochód, wypełnić ankietę i podzielić opinią z innymi jurorami testu oraz czytelnikami magazynu „Fleet”.

 

Platforma została stworzona z myślą zarówno o fleet managerach, jak i importerach. Za pośrednictwem dedykowanej platformy online jest widoczny kalendarz testów i modeli biorących w nim udział. Na platformie wszystkie samochody będą opisane wg określonego wzoru zawierającego istotne parametry, takie jak: marka, wersja nadwozia, rodzaj paliwa. W teście wezmą udział samochody wszystkich dostępnych segmentów, w tym także elektryczne i hybrydowe.

 

·         Celem testu jest poznanie nowości motoryzacyjnych, porównanie oferty rynkowej różnych producentów w kilku segmentach, m.in. komfort jazdy, ergonomię, spalanie, zwrotność, ładowność, funkcjonalność przestrzeni ładunkowej samochodów itp.

·         Uczestnicy testu będą mieli możliwość poznać zalety samochodów począwszy od segmentu A, B, C i D, przez limuzyny, elektryczne i hybrydowe oraz crossovery i SUV-y, czyli segmenty, spośród których managerowie najczęściej wybierają samochody do firm.

·         To także test samochodów z segmentu premium, które mogą stanowić benefit w ramach user chooser.

·         Test dedykowany jest fleet managerom, dyrektorom administracyjnym oraz wszystkim osobom odpowiedzialnym za zakup samochodów do firmy.

·         Każdego roku udział w teście bierze także liczna grupa przedstawicieli firm z sektora finansowego, leasingowego i Car Fleet Management.

·         Próby testowe będą odbywać się na terenie całej Polski, w warunkach ruchu drogowego i będą przeprowadzane indywidualnie przez jurora.

 

Redakcja magazynu „Fleet” jest wyłącznym organizatorem testu. Redakcja jest odpowiedzialna za: wybór członków Jury, za koordynację testu, za zamieszczenie relacji i komentarzy z testu w bieżących wydaniach magazynu. Redakcja „Fleet” bierze także odpowiedzialność za promocję testu w dostępnych kanałach dotarcia typu newsletter, Facebook, LinkedIn, strona internetowa www.fleet.com.pl. Redakcja „Fleet” przygotowała stosowne regulaminy dla Importerów, jak i członków Jury, które są podpisywane każdorazowo, bezpośrednio z osobami zaangażowanymi w test.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z DOSTĘPNYMI AUTAMI DO TESTÓW ->