Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Szkolenia Fleet Online

Termin: 5 kwietnia 2022(wtorek), godz. 10.00

Temat: Zarządzaj flotą, ubezpieczeniem i bezpieczeństwem w PZU iFlota za 189 zł

 

Zagadnienia:

  1. W jednym miejscu nadzoruj koszty i wszelkie sprawy związane z bieżącą obsługą floty.
  2. W łatwy sposób gromadź i analizuj dane.
  3. Na bieżąco obserwuj i badaj szkody AC i OC.
  4. Korzystaj z personalizowanych powiadomień i materiałów edukacyjnych, by optymalizować ryzyko i dbać o bezpieczeństwo.
  5. Pożegnaj excela i wejdź na wyższy poziom car fleet management.

 

Prelegenci

KONRAD OWSIŃSKI
Dyrektor ds. Underwritingu Ubezpieczeń Komunikacyjnych,
PZU SA

Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży finansowej w sektorze ubezpieczeń. Pracował w takich firmach jak: Link4, Gothaer, Compensa, Generali i Gerling. Karierę zaczynał w bankowości, w PKO BP. Na koncie ma także zdany egzamin brokera ubezpieczeniowego i doświadczenie w kierowaniu polskim oddziałem międzynarodowej firmy brokerskiej. W firmach ubezpieczeniowych pełnił wysokie funkcje menadżerskie, gdzie odpowiadał za piony ubezpieczeń dla biznesu, relacje z pośrednikami oraz innowacje. Obecnie pracuje w PZU, gdzie odpowiada za rentowność w obszarze ubezpieczeń flot pojazdów i leasingów oraz rozwiązania telematyczne ograniczające ryzyko dla flot. Entuzjasta nowych technologii. Komentator bieżących zagadnień i trendów rynku finansowego oraz sektora ubezpieczeniowego dla prasy branżowej i finansowej.

 

PIOTR RATAJSKI
Kierownik projektu PZU iFlota,
PZU SA

Praktyk i propagator innowacji w sektorze ubezpieczeniowym, ochrony zdrowia i Internetu rzeczy. Odpowiedzialny za poszukiwanie i adaptowanie innowacji. W PZU wdrożył rozwiązania z obszaru sztucznej inteligencji, computer vision i urządzeń telemedycznych. Od 10 lat związany z obszarem rozwoju oprogramowania, doradztwem strategicznym dla programów transformacji cyfrowej. Miłośnik metodyk zwinnych lean ux/ui. W realizowanych projektach, oprócz technologii i przyjętej metodyki, skupia uwagę na postawach członków zespołów zaangażowanych w procesy kreatywne i rozwoju kompetencji procesów twórczych.

 

zarejestruj się

Pozostałe szkolenia